Mobil

L’Oréal akıllı saç boyama aygıtını duyurdu

Pandemi ile birlikte saç bakım merkezleri de riskli kalabalık yerler haline geldi. Bu nedenle yıllardır şahsî bakımları için bu merkezleri tercih eden beşerler işlerini meskende halletmeye başladı. Üreticiler de konutta şahsî bakımı daha kolay hale getirecek aygıtlar geliştiriyor. 

L’Oréal Colorsonic neler sunuyor?

CES 2022 fuarında tanıtılan L’Oréal Colorsonic ismindeki akıllı saç boyama aygıtı yaklaşık 5 yıllık bir çalışmanın sonucunda geliştirildi. Kapalı bir denek kümesi ile test edilen aygıtın hedefi saç boyalarından gerektiği kadar ölçüsü karıştırarak kullanıcıya kolaylık sağlamak. 

Kullanıcı uygulama üzerinde uygun rengi seçtikten sonra kartuşu aygıta yerleştiriyor. Aygıt gereken karışımı yapıyor ve ince hortumlar ile zikzaklar çizerek dakikada 300 atım yapabiliyor. Böylelikle karmaşaya neden olmadan gerekli boya ölçüsünü saça yediriyor. 

L’Oréal yeni aygıtının saçını konutta boyamak isteyenlere büyük bir sürat ve kolaylık sağlayacağını söz ediyor. Firmanın daha evvelki fuarlarda da pek çok akıllı bakım aygıtını görmüştük. L’Oréal Colorsonic yıl içerisinde satışa sunulacak. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu