Mobil

Vivo V23 serisinin fiyatlandırması aşikâr oldu

Counterpoint Research raporuna nazaran yüzde 10’luk pazar hissesiyle dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi pozisyonunda bulunan Vivo, yeni eserleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Şirket, şu sıralar orta segmentte yer alan Vivo V23 serisi üzerinde son dokunuşlarını yaparken, önümüzdeki saatlerde düzenlenecek lansmanla bu aygıtları tanıtmaya hazırlanıyor.

Vivo V23 serisi, perakende sitelerinde listelenmeye başladı

Bildiğiniz üzere Vivo V23 serisi, 5 Ocak’ta Hindistan’da düzenlenecek aktiflikle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Tıpkı vakitte ilerleyen periyotlarda global pazarlara da gelmesi beklenen akıllı telefonlar, lansmana saatler kala ülkenin perakende sitelerinde listelenmeye başladı. Böylece fiyat etiketleri de belirli oldu.

Vivo V23 serisinin fiyat etiketleri ise şöyle;

Vivo V23 5G

  • 8 GB + 128 GB – 430 dolar (5 bin 690 TL + vergiler)
  • 12 GB + 256 GB – 483 dolar (6 bin 390 TL + vergiler)

Vivo V23 Pro 5G

  • 8 GB + 128 GB – 564 dolar (7 bin 465 TL + vergiler)
  • 12 GB + 256 GB – 617 dolar (8 bin 165 TL + vergiler)

Seri, Vijay Sales isimli perakende mağazasının web sitesinde üstteki fiyat etiketleri ile listelendi. Öte yandan daha evvelki sızıntılarla gerçek orantılı olarak iki aygıtın iki farklı sürümle satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Olağan global pazarlara gelmesi durumunda fiyat konusunda birtakım değişikliklerin olabileceğini de unutmamak gerekiyor.

Son olarak serinin Pro modelinin geçtiğimiz haftalarda Çin’de kullanıcıların beğenisine sunulan Vivo S12 Pro’nun yine markalanmış hali olduğunu belirtelim. Bu sistem, bilhassa Çin merkezli üreticiler ortasında sıklıkla tercih ediliyor.

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Vivo V23 serisinin ülkemize gelmesi durumunda fiyat etiketleri nasıl olur? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu