BilimTeknoloji

Amazon Prime Görüntü’ye Ocak 2022’de eklenecek imaller muhakkak oldu

Amazon’un 200 milyon aboneyi geçen Amazon Prime üyeliğine dahil olan Prime Video servisinin yeni içerikleri belirli oldu. Ocak ayında servise eklenecek olan içerikler geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

Eklenen içeriklerin ayrıntılarını ve tarihlerini aşağıda bulabilirsiniz. Eklenen tüm imaller ülkemizde yalnızca Amazon Prime Görüntü‘da erişilebilir olacak. Amazon Prime birinci ay için fiyatsız, sonrasında ise ayda sadece 7,90TL. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Prime Görüntü Ocak 2022 Listesi

The Tender Bar – 7 Ocak

George Clooney’nin direktörlüğünü üstlendiği, Ben Affleck, Tye Sheridan ve Daniel Ranieri’nin başrollerini paylaştığı “The Tender Bar”, 7 Ocak Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. J.R. Moehringer’ın tıpkı isimli kitabından uyarlanan sinema, babası tarafından daha bir bebekken terk edilen ve annesiyle birlikte kendilerine takviye olma konusunda gönülsüz olan dedesinin konutunda büyüyen J.R. isimli çocuğun kıssasına odaklanıyor. J.R., değişik ve içten bir baba figürü sergileyen barmen dayısı Charlie’nin barının ışıkları altında hayatı öğrenirken, kararlı annesi hayatı boyunca kendisine verilmeyen fırsatları oğluna sağlamaya çalışıyor. J.R.’ın çocukluk ve genç erişkinlik devirlerine şahit olunan sinemada, J.R. bir ayağı her vakit Charlie dayısın barında, romantik alakalar ve profesyonel hayallerinin peşinden koşuyor.  

Hotel Transylvania: Transformania – 14 Ocak

“Hotel Transylvania” animasyon serisinin dördüncü ve son sineması “Hotel Transylvania: Transformania”, 14 Ocak Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de ekranlara geliyor. Başrollerin Brian Hull, Andy Samberg ve Selena Gomez tarafından seslendirildiği animasyon sinemasında, Drac şimdiye kadarki en müthiş vazifesiyle karşı karşıya kalıyor. Sinemada, Van Helsing’in gizemli icadı “Canavarlaştırma Işını” denetimden çıkıyor ve Drac ile canavar arkadaşlarının her biri birer beşere, Johnny ise bir canavara dönüşüyor. Güçleri elinden alınan Drac ve canavar olarak hayatı seven Johnny, uyumsuz yeni vücutlarında, çok geç olmadan ve birbirlerini çıldırtmadan evvel bir deva bulmak için bir ortaya gelip, dünyayı turlamalılar. 

The Legend of Vox Machina – 28 Ocak

Başrollerinin Ashley Johnson, Laura Bailey ve Travis Willingham tarafından seslendirildiği animasyon dizisi “The Legend of Vox Machina”nın birinci dönemi 28 Ocak Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Kozmosu fecî canavarlar ve karanlık büyülü güçlerden kurtarmaya çalışan bir küme orta düzey maceracının bahis edinildiği animasyonun birinci döneminde karakterler, ölümsüz devlerle yüzleşirken, uğursuz bir büyücüyü devirip, kendi ortalarında kök salmış güçlü bir lanetle yüzleşiyorlar. Maceraları boyunca karakterler bir takım olarak nasıl hareket edeceklerini öğrenirken, aslında bundan çok daha fazlası – bir aile – olduklarını da keşfediyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu