Donanım

HONOR MagicBook 15’te Kampanya Başladı

Global akıllı aygıt üreticisi HONOR‘un hafif ve ince dizaynla gelen ve AMD Ryzen 5 3500U işlemci ile donatılan  yeni dizüstü bilgisayarı MagicBook 15, cazip kampanya fiyatı ile Vatan Bilgisayar mağazasına özel olarak 6.399 TL’den satılıyor. Yalnızca 1,52 kg tartısında olan ve 7,5 saate kadar batarya ömrü sunan dizüstü bilgisayar, hem beyaz yakalılara hem de öğrencilere kesintisiz bir çalışma imkanı sağlıyor.

Kompakt tasarım, yüksek performans

15,6 inç boyutu ile şık bir dizayna sahip olan MagicBook 15, ergonomik yapısı ve hafifliği ile ön plana çıkıyor. 1080P çözünürlükte IPS ekranı ve yüzde 87’lik ekran-kasa oranıyla göz dolduran dizüstü bilgisayar, birebir vakitte 180 dereceye kadar açılabilme özelliğiyle menteşelerde yaşanabilecek kırılma sorunlarının de önüne geçiyor. 

Çoklu çekirdek performansı ile çoklu vazife işleyişlerinde güzel bir performans sağlayan Ryzen 5 3500U Taşınabilir işlemciden gücünü alan HONOR MagicBook 15 modeli, grafik tarafında tekrar başarılı performans sunan Radeon Vega 8 grafik süreç ünitesini içerisinde barındırıyor. 8GB çift kanal belleğe sahip olan bu model birebir vakitte, 256GB’lık PCIe NVME SSD depolamaya sahip olarak sunuluyor.

İnançlı kullanım, uzun pil ömrü

HONOR MagicBook 15, pop-up web kamerası gizliliğinizi müdafaaya yardımcı olurken, parmak izi sensörüne sahip güç tuşu ise güvenlik konusunda ön plana çıkıyor ve yalnızca saniyeler içerisinde bilgisayarınızın açılmasına imkan tanıyor.

Hafif tasarımı ile taşınabilir bir yapıda olan dizüstü bilgisayar, 7.5 saate kadar sunulan pil ömrüyle de proje ve ödevlerinizde sizi yarı yolda bırakmıyor. Yeni jenerasyon Tip-C güç adaptörü ile kullanılabilen MagicBook 15, 65W’lık şarj adaptörü sayesinde 30 dakika içerisinde yüzde 53’lük şarj oranına ulaşabiliyor. Tam şarjda ise 7.5 saate kadar görüntü oynatma müddeti ile uzun seyahatlerinizin vazgeçilmez ögesi haline geliyor.

Uzay Grisi renginde kampanyaya dahil olan HONOR MagicBook 15, Vatan Bilgisayar mağazasına özel 6.399 TL fiyatı ile kullanıcıları bekliyor. Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu