Mobil

Galaxy S22 Ultra’nın Siyah Modelinden Yeni Fotoğraflar Sızdırıldı!

Birkaç hafta evvel, Galaxy S22‘nin Şubat 2022’de piyasaya sürüleceği ortaya çıkmıştı. Lansman aktifliğinin öncesinde, neredeyse tüm Galaxy S22, Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra özellikleri sızdırıldı. Hatta Galaxy S22 Ultra’nın tam fotoğrafları de görüntülenmişti. Artık, bu yeni akıllı telefona ilişkin daha fazla fotoğraf ortaya çıktı.

@hypark22 tarafında Twitter’a sızdırılan imajlarda Galaxy S22 Ultra’nın siyah modeli görülüyor. Bunlar her ne kadar model fotoğrafları olsa da, yeni telefonun neye benzeyeceğini göstermesi açısından kıymetli. Samsung’un kameraları tek bir dikdörtgen içinde toplayan dizayndan, en azından Ultra modeli için büsbütün vaz geçtiği artık neredeyse kesin. Galaxy S22 Ultra’nın tasarımı, LG Velvet‘i andırıyor.

Kenarlarındaki yuvarlanmanın alınmış olduğu telefon, Galaxy Note 20 Ultra’nın devamı üzere görünüyor. Üstün AMOLED Infinity-O ekran ve ince çerçeveler kullanılıyor ve S Pen için bir giriş bulunuyor. USB Type-C irtibat kullandığı da görülüyor. Art kapakta kullanılan mat materyal, parmak izi kalmasını engelliyor.

Samsung’un Galaxy S22 Ultra’yı Siyah, Bordo, Koyu Yeşil ve Beyaz renklerde piyasaya sürmesi bekleniyor. Daha evvelki sızıntılara ve raporlara nazaran, akıllı telefon 120 Hz değişken yenileme suratına sahip 6,8 inç ekrana, HDR10+, stereo hoparlörlere ve toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine sahip olacak. Pazara bağlı olarak işlemci, Exynos 2200 yahut Snapdragon 8 Gen 1 olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu