Mobil

Galaxy S22 Ne Vakit Tanıtılacak? İşte Heyecanlandıran Yeni Sızıntı!

Samsung Galaxy S22‘yi birinci sefer görmeyi umduğumuz bir sonraki büyük Samsung Unpacked aktifliğinin Şubat 2022’de yapılacağı aslında neredeyse mutlaktı. Şimdi kesin lansman tarihi açıklanmasa da, Samsung MX Lideri TM Roh‘un yeni bir blog yazısı, lansmanın Şubat ayında gerçekleşeceğini doğruladı. Artık ise, gelen yeni bir sızıntıya nazaran kesin tarih de ortaya çıkmış olabilir.

Ice Universe tarafından açıklanan sızıntı, lansman tarihi olarak 9 Şubat‘ı işaret ediyor. Hatta aktifliğin tam saati bile veriliyor: 18.00…

Daha evvelki argümanlar, Galaxy S22’nin çıkış tarihinin 25 Şubat olarak belirlendiğini söylüyordu. Lakin Ice Universe’in emniyetli bir kaynak olduğunu unutmamakta fayda var. Tekrar de, Samsung Unpacked için resmi tarihi duyana kadar bir müddet daha beklememiz gerekecek.

Öte yandan Samsung da, her ne kadar resmi tarih açıklamasa bile, Galaxy S22 serisinin Şubat ayında tanıtılacağını yayınladığı görüntü ile duyurdu. 

Roh’un blog yazısına geri dönelim… Roh, yazıda yeni kuşak Galaxy S telefonlarından şöyle bahsediyor: “Şubat 2022’de Unpacked’de, sizi şimdiye kadar geliştirdiğimiz en dikkate paha S serisi aygıtla tanıştıracağız. Yeni kuşak Galaxy S burada, Samsung Galaxy’mizin en büyük tecrübelerini tek bir aygıtta bir ortaya getiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu