Oyun

Epic Games’in bugünkü ikram oyunu yayınlandı (29 Aralık)

Epic Games Store, 30 TL pahasındaki Salt and Sanctuary oyununu fiyatsız yaptı. Aksiyon temalı 2D rol yapma oyunu olan Salt and Sanctuary, başı beladan hiç kurtulmayan bir denizcinin daha evvel keşfedilmemiş bir adadaki maceralarını husus alıyor.

Oyunda, unutulmuş kentlerden oluşan bir diyarda karşınıza çıkan zorluklarla uğraş ederken 600’den fazla silahı, zırh modülünü, büyüyü ve eşyayı kullanabiliyorsunuz. Ska Studios LLC & Devoured Studios LLC tarafından geliştirilen Salt and Sanctuary, birinci çıkışını 2016’da konsolda yaptı. Oyun Epic Games platformunda 30 Aralık saat 19:00’a kadar fiyatsız oldu.

Salt and Sanctuary, Epic Games platformunda fiyatsız

30 TL bedelindeki Salt and Sanctuary oyununa fiyatsız erişmek için öncelikle Epic Games sayfasına uğramanız gerekiyor. Akabinde Yükle butonuna bastığınızda Epic Games hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz. En sonunda ise ‘Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak oyunu kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir kere kitaplığa ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalıyor.

Salt and Sanctuary’de oyuncuların kullanabileceği 600’den fazla eşya var. Ek olarak çeşitli silah kategorilerinde hava hücumları da dahil olmak üzere özel hareket kümeleri yer alıyor. Ayrıyeten oyuncular ek güç için iki elli silahların yanı sıra savunma için kalkanlardan faydalanabiliyorlar.

Oyun, oyuncunun savaşı önlemek için rakip ülkenin hükümdarıyla evlendirilen bir prensesi de taşıyan bir gemide istiflenmesiyle başlıyor. Lakin, bir küme yağmacı gemiye saldırıyor ve mürettebatı öldürüyor. Ana karakterimiz ise yağmacıların üstesinden gelip güverteye kaçtığında akına uğruyor. Akabinde gemi harap oluyor ve bu durum, geminin gizemli bir adanın kıyısına sürüklenmesine yol açıyor.

Sistem ihtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 8 Windows 10
İşlemci Intel Core 2 Duo 2.8 GHz yahut eş kıymeti Intel Core 2 Duo yahut AMD Athlon 64 X2 5600+
Bellek 1 GB 2 GB
Depolama 2 GB 2 GB
DirectX 9.0c 9.0c
Ekran kartı Shader model 3.0 dayanaklı DirectX 10 uyumlu ekran kartı yahut muadili NVIDIA® 9600GT yahut ATI Radeon™ HD 5000+ yahut daha yeterlisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu