Oyun

Asus ROG Cetra II görüntü inceleme

Bu incelememizde Asus’un oyuncular için geliştirdiği kulak içi kulaklık ailesine gelen ve epeyce heyecan verici bir eseri yakından tanıyacağız. Üzerinde gürültü engelleyici mikron, etkin gürültü engelleme özelliği, sıvı silikon kauçuk şoförler, Aura Sync RGB aydınlatma üzere etkileyici özelliklere sahip Asus ROG Cetra II bugün bizlerle.

Pekala, ROG Cetra 2’nin selefinden en kıymetli farkı nedir derseniz, yerleştirilen sıvı silikon kauçuk şoförlerin olduğunu söyleyebiliriz. Bir evvelki sürümden farklı olarak yenilikçi sıvı silikon kauçuk (LSR) ASUS Essence şoförler, kararlı ses performansı sağlamasının yanı sıra son derece güçlü baslarla birlikte oyunlar için daha güçlü sesler sunuyor. Öte yandan ROG Cetra 2, Hi-Res Audio sertifikasına da sahip. Bu sayede sahiden de hem oyunlarda hem müzik dinlerken bu kulaklıkla büyük keyif alıyorsunuz. Fakat olağan ki müzik performansının bir tık geride kaldığını da söyleyelim.

ROG Cetra II ayrıyeten küçük bir taşıma çantası, üç farklı boyutta LSR uç ve kulak kanatçığıyla birlikte geliyor. Bunların yanında daha hassas kulaklar için bir çift köpük kulak ucu da sunulmuş. Bu ortada bir evvelki modelden farklı olarak kulaklıklar alüminyum kullanımı ile daha hafif ve güçlü bir hale gelmiş. ASUS Aura Sync RGB aydınlatma takviyesi yeniden kulaklığı görsel manada ileriye taşırken bunun yanı sıra tekrar bir evvelki modelde olduğu üzere kablo üzerinden ANC dahil birçok denetimi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu ortada tekrar edelim, bu kulaklık odak noktasına oyuncuları aldığı için müzik performansının ise ikinci planda olduğunu belirtelim. Lakin müzikal yeteneği de pek tatmin edici.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu