Oyun

En yeterli Minecraft seedleri

Minecraft içerisinde farklı dünyalar keşfetmek için bazen hazır seedlerden yararlanırız. Bunlar çeşitli biomlardan alınmış çeşitli kodları içeriyor. Mesela girdiğiniz uzun bir sayı Minecraft içerisinde size farklı bir dünya açıyor. Bu seedler ortasından size uygun olanlarını seçerek dünyanızın nasıl bir sistemde oluşacağını kendiniz karar verebiliyorsunuz. Biz de bu içeriğimizde Minecraft içerisindeki en düzgün seedleri bir ortaya getirdik.

Minecraft için en düzgün seedler

Archipelago

Hayli kolay olan bu seed, başlamak için epeyce düzgün bir yer. Küçük adalar kümesini içerisinde barındıran bu harita, küçük bir yerleşim alanı kurmak için hoş bir tercih olacaktır. Yeni başladıysanız size oyunun temellerini öğrenmeniz açısından âlâ bir taban hazırlıyor.

Şöyle bir kısa not düşmemiz gerekiyor. Harita pek zorlayıcı ögeler içermiyor. Yani bol aksiyon arıyorsanız burası pek size nazaran değil. Bu gereksiniminizi gidermek için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Seed: 124014738

Bamboo and Lava

Bambu ve lav dolu bir haritada yaşamak istiyorsanız burası size nazaran. Zira zati işin içerisine lav girdiğinde bile esasen tehlikeli bir yer olduğunu anlıyorsunuz. Burası bambu ormanlarına epey benziyor. Buraya kadar her şey hoş ilerlese de işler pek o denli gitmiyor. Zira lav dolu bir gölün kenarında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Her haritanın muhtaçlık duyduğu aksiyona burada ulaşabilirsiniz. Süratli hareket etmezseniz lavın tüm haritayı mahvetmesine tanıklık ediyorsunuz. Üzerinizde biraz baskı oluşuyor. Bu da Minecraft içerisindeki en güzel seedler ortasına girmeye hak kazandığı manasına geliyor.

Seed: -1013382714437321718

Coastal Village

Bu seed’imizde kumlu plajlar ve masmavi bir deniz etrafında hayatta kalmaya çalışıyoruz. Tropik bir iklime sahip haritadayız. Burada başladığınızda yiyeceklere, ağaçlara ve daha pek çok şeye basitçe ulaşabildiğinizi fark edeceksiniz. Ayrıyeten macera arayışındaysanız burada sayısız yol var. Bu noktada hangisini seçmek istediğiniz ise büsbütün size kalmış.

Seed: 3227028068011494221

Obsidian Farm

Minecraft oyuncuları Obsidiyen’in ne kadar kıymetli bir taş olduğunu güzel bilirler. Bu yüzden bu seed’in tek başına isminin bile yetmesi gerekiyor. Su dolu bir köyde yaşadığımız bu seed’de bir lav havuzu yer alıyor. Burası da Obsidiyen oluşturmak için kullanılıyor.

Seed: -8880302588844065321

Mesa and Cave Spiders

Bu seed hayli tehlike ögesi oluşturuyor. Aslında daha isminde bile örümcek geçmesinden bunu anlayabilirsiniz. Burada bir mağaraya giriyorsunuz ve içerisindeki çok çeşitli canavarları öldürüyorsunuz. Bu noktada mağarayı temizlemeniz gerekiyor. Bunu deneyecek kadar kendinize güveniyorsanız bu haritanın size nazaran olduğunu söyleyebilirim.

Seed: -8427444967367737379

Sizler içeriğimizde yer verdiğimiz Minecraft içerisinde yer alan en yeterli seedler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu