Teknoloji

Dying Light 2’yi büsbütün bitirmek 500 saatten fazla sürecek

Polonya’lı Techland, 2015 yılında Dying Light’ı yayınlaması ile gözleri üzerine çekmişti. En beğenilen zombi oyunlarından olan Dying Light, uzun bir müddet yalnız kaldı. 2018 yılında Dying Light 2’nin duyurulması ile gözler yine Techland’in üzerine çekildi fakat kuvvetli geçen geliştirme evreleri ile oyun 2022’ye ertelendi. 4 Şubat’ta sevelenleri ile buluşacak olan Dying Light 2, beklenen vakte değecek üzere gözüküyor.

Oyundaki her şeyi görmek 500 saatten fazla sürecek

Geçtiğimiz aylarda toplumsal medya üzerinden daima bağlantı halinde olan Dying Light kadrosu, hoş bir haber ile hayranları sevindirdi. Twitter’da Dying Light hesabından paylaşılan gönderiye nazaran, Dying Light 2 Stay Human’ı büsbütün bitirmek en az 500 saat sürecek. Dying Light 2’nin ana kıssası elbette çok daha kısa sürecektir lakin her şeyi tamamlamak için 500 saat müddet verilmesi, oyunun tekrar oynanabilirlik düzeyini önemli manada arttırıyor. Dying Light 2, oyuncu seçeneklerine nazaran şekillenebilir bir oyun olduğundan bütün opsiyon kombinasyonlarının da bu 500 saate dahil olduğu düşünülüyor.

Dying Light 2 Stay Human, uzun yıllar sonunda 4 Şubat 2022’de Xbox One, Xbox Series X | S, Playstation 4, Playstation 5 ve PC için çıkış yapacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu