Teknoloji

PlayStation VR2’yi kullandık! Birinci izlenimlerimiz nasıl?

Bu videomuzda PlayStation 5 için geliştirilen PlayStation VR2’nin ön incelemesiyle karşınızdayız. Eseri yaklaşık 1 saat kadar kullanma fırsatı bulduk.             

Konsol tarafında VR konusunda rakipsiz bir biçimde ilerleyen PlyStation’ın yeni kuşak VR aygıtı yurt dışında geçtiğimiz günlerde çıkışını yaptı. Biz de Sony Türkiye’nin davetiyle ofislerine gittik ve PlayStation VR2’yi yaklaşık 1 saat boyunca kullandık. Bu videomuzda da kullandığımız mühlet boyunca bizde oluşan hissiyatı ve birinci yorumlarımızı sizinle paylaştık. Ayrıntılı inceleme görüntüsü önümüzdeki hafta sizlerle olacak.

İlk izlenim olarak aygıttan bahsetmek gerekirse daha evvelki VR’lara nazaran çok daha rahat olduğunu söylemek lazım. Ayrıyeten birebir PlayStation 5 kontrolcüsünde olduğu üzere VR2’nin de denetimcisi tecrübenizi çok daha keyifli bir hale getiriyor. 1 saatlik deneme esnasında Horizon Call of the Mountain ve Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge oyunlarını oynadık. PlayStation VR2’nin çıkış oyunlarının ayrıntılı incelemesi de önümüzdeki haftalarda sizlerle olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu