Mobil

Strateji oyunu CapRoyale iOS ve Android aygıtlar için çıkışını yaptı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Boa Games’in yaptığı, strateji oyunu CapRoyale, çıkışını yaptı.

Oyuna şu anda Google Play ve App Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Oyunun oynaması fiyatsız bir oyun olduğunu hatırlatalım. Oyunun mağaza sayfalarını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

CapRoyale Boa Ventures Yazilim Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi Oyunlar Fiyatsız 227,7 MB

CapRoyale Boa Games Strateji Oyunları Fiyatsız 132M

CapRoyale Hakkında

Ortak piyasada gerçek oyuncularla rekabet et! Piyasanın hakimi olmak için yeni mağazalar aç ve kendi fabrikalarını kur! Rakipleri sabote et, onlarla savaş ve bu ticari savaşın galibi sen ol!

PİYASANIN HAKİMİ OLUN

En çok talep edilen eserleri keşfederek fiyat ve kalite üzerinden rakiplerinizle rekabet edin. İşleri daha da karmaşıklaştırmak isterseniz sabotaj grubunuzu kullanarak rakiplerinizin ticaretini sekteye uğratabilirsiniz!

ŞİRKETİNİZİ BÜYÜTEREK DORUĞA ÇIKIN

Gayeleri tamamlayarak şirketinizi geliştirin, farklı kesimlerde yeni mağazalar ve fabrikalar kurarak ticaretinizi büyütün. Binalarınızın düzeyini yükselterek yeni kazanımlar elde edin ve rakiplerinizin önüne geçin.

DORUKTA KALMAK İÇİN STRATEJİLER ÜRETİN

CapRoyale’de işleri senin kadar yeterli gitmeyen rakiplerin sana ziyan vermek isteyecekler. Onlardan korunmak için savunmanızı geliştirin ve alanınızı stratejik olarak düzenleyin, karşı atak için takımınızı kurun ve onlara kimin en güçlü olduğunu gösterin!

GRUBUNUZU KURUN VE ZAFERE KOŞUN

Birbirinden farklı karakterler içinden kendi özel takımınızı oluşturun ve rakiplerinizin alanını talan etmek için tüm gücünüzle atağa geçin! Kazandığınız her zaferde yeni mükafatlar kazanın, takımlarınızı güçlendirin ve yeni eserlere ulaşın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu