İnternet

DeFi protokolü DEGO Finance taarruza uğradı

Kısa mühlet evvel hizmete giren merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi DEGO Finance taarruza uğradı. Kelam konusu akın haberi DEGO Finance’in resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

Merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi Dego Finance bu sabah hacklendi. Hack haberinin akabinde DEGO Finance grubu, DEGO mevduatlarını kapatmak için Binance üzere büyük borsalarla iş birliği yaptı. DEGO Finance grubu tarafından yapılan paylaşıma nazaran; taarruzun tespit edildiği ve Binance dışında Kucoin ve Gate.io ile de bağlantıya geçildiği belirtildi. Bunun yanında UniSwap ve PancakeSwap’ta likidite sağlayan adresin ele geçirildiği de söylendi.

Binance ve Netmarble paydaşlığı

5 sa. evvel eklendi

DEGO fiyatı düştü

Ayrıyeten akın haberlerinin akabinde DEGO Finance (DEGO), yüzde 10 oranında bir düşüş yaşadı. DeFi protokolünün kripto para ünitesi DEGO’nun son durumuna bakacak olursak; DEGO haberin yazımı esnasında CoinMarketCap’te 4,07 dolardan süreç görüyor. 

Son olarak belirtmek gerekirse, hack sonucunda ortaya çıkan zararın büyüklüğü ile ilgili şimdi bir açıklama yapılmadı. Bu mevzu hakkında DEGO Finance grubu çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. 

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • DEGO Finance hacklendi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu