Oyun

Dead Island 2’nin birinci 30 dakikalık oynanış imgeleri sızdırıldı

 
Deep Silver ve Dambuster Studio tarafından bizlere sunulacak olan açık dünya zombi temalı aksiyon macera oyunu Dead Island 2’nin birinci yarım saatlik oynanış imajları sızdırıldı. Sızdırılan oynanış imgeleri spoiler içerdiğinden ötürü oyunu bekleyenlerin ve oynayacak olanların izlememesini tavsiye ediyoruz.
 
Oynanış imgeleri içerisinde birçok ayrıntı yer alıyor
 
 
 
Sızdırılan oynanış içeriği kapsamında birçok ayrıntı bizlere aktarılıyor. Görüntü içerisinde karakter animasyonları, düşman çeşitliliği, ortamlar, orta sahneler ve daha fazlası yer alıyor. Tıpkı vakitte karakter seçim ekranını da bu görüntü içerisinde görebiliyoruz. 
 
Geçtiğimiz günlerde sistem ihtiyaçları açıklanan Dead Island 2’de açık bir dünyaya atılacak, çeşitli vazifeleri yerine getirecek ve bu zombi dolu dünyada hayatta kalmaya çalışacağız. Şiddetli bir maceraya çıkacağımız bu üretimde serinin başka oyunlarına nazaran daha fazla oynanış içeriği ve mekanik bulunacak.
 
Dead Island 2, 21 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere açık. Oyunun fiyatı Epic Games Store’da 429 TL.  
 
Sızdırılan oynanış videosu 
 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu