BilimTeknoloji

Beşiktaş Belediyesi, Metaverse’e adım atıyor

Son vakitlerde birçok kurum ve şirket metaverse dünyasına adım atmaya başladı. Bu sefer bir atılım de Beşiktaş Belediyesi’nden geldi. Beşiktaş Belediyesi, resmi web sitesi üzerinden Beşiktaş Metasaver Project’i duyurdu.

Beşiktaş Metasaver Project ile Ne Hedefleniyor?

Beşiktaş Belediyesi, “Beşiktaş Metasaver Project” ile metaverse dünyasına adım atıyor. Kelam konusu proje ile birlikte Beşiktaş Belediyesi, metaverse için geri dönüşüm kutuları geliştirdiğini duyurdu.

Metaverse şişirilmiş balon mu? Apple CEO’su Tim Cook cevapladı

5 gün evvel eklendi

Beşiktaş Belediyesi resmi web sitesi üzerinden şu formda açıklama yaptı:

“Çevreye karşı hassaslığı ve inovatif sürdürülebilirlik tahlilleriyle ön plana çıkan belediyemiz, daha yaşanabilir bir etraf için artık de metaverse cihanında farkındalık yaratmak hedefiyle harekete geçiyor. En son Dönüştür Kazan projesiyle Beşiktaş halkını geri dönüşüme yönlendiren belediyemiz, Beşiktaş Metasaver Project ile metaverse kainatı için geri dönüşüm kutuları geliştiriyor. Bu projedeki son maksadımız; atıklar konusuna dikkat çekmek ve pak bir etraf şuuru oluşturmak”

Beşiktaş Beldiyesi “Beşiktaş Metasaver Project” ile etrafa karşı hassaslığı artırmak ve daha yaşanabilir bir etraf için metaverse cihanında farkındalık yaratmayı hedefliyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Beşiktaş Metasaver Project nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu