Oyun

Avatar Oyunundan Ekran İmajları Sızdırıldı

James Cameron’ın gişe rekorları kıran bilim kurgu serisi Avatar’ın cihanında geçecek açık dünya birinci şahıs oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için bekleyiş sürüyor. Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanacak oyunun, kesin bir tarihi bulunmasa da bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bugün ise oyundan heyecanlandıran bir sızıntı geldi. Geçmişte gerçek çıkan sızıntılarıyla bilinen ScriptLeaksR6 isimli bir Twitter kullanıcısı, Avatar: Frontiers of Pandora’ya ilişkin olduğunu argüman ettiği iki adet ekran görüntüsü paylaştı. 

İşte oyuna ilişkin olduğu sav edilen ekran görüntüleri

Oyundan alındığı söylenen ekran imajlarına baktığımızda, birinci olarak bir Na’vi’nin dev bir robota ateş ettiğini, art tarafta ise bir sürü patlamanın yaşandığını görüyoruz. Bu imgeler, oyunun Far Cry çizgisinde ilerleyebilecek bir FPS olabileceğini de ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra oyunu, bir öbür FPS klasiği Titanfall’a benzetenler de bir oldukça fazla.

İkinci imgeye baktığımızda ise oynanıştan fazla bir tanıtım görseli yahut sinematik bir sahneden alınmış bir imaj olabileceği görülüyor. Bunun yanı sıra sinemalarda gördüğümüz kimi yaratıklarda imaj de yer alıyor.  ScriptLeaksR6, ayrıyeten yakında bir oynanış görüntüsü da paylaşacağını da ekledi

2022’den 2023’e ertelenen Avatar: Frontiers of Pandora, Snowdrop oyun motorunun en son sürümüyle yeni jenerasyon konsollar ve PC için geliştiriliyor. Açık dünya tecrübesi sunacak oyun, bir Na’vi rolüne bürünerek Pandora’yı tüm ayrıntılarıyla keşfetmemize imkan tanıyacak. Ubisoft’un geçen yıl oyun için paylaştığı birinci bakış görüntüsüne aşağıdan ulaşabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu