Oyun

Arkane, Redfall’un Xbox Series konsollarında 30 FPS çalışacağını açıkladı

 
Arkane Studios, grup tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall’un konsollarda 30F FPS’te çalışacağını açıkladı. Twitter üzerinden bir gönderi aracılığıyla açıklanan bu gelişmeyle bir arada oyunun Xbox Series X’te 4K 30 FPS’de Xbox Series S’de ise 1440p 30 FPS’te oynanabileceği ortaya çıktı.
 
60 FPS modu diğer bir güncelleme ile eklenecek
 
 
 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından oyunculara sunulacak olan açık dünya co-op birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu Xbox Series konsollarında 30 FPS çalışacak. 60 FPS Performans modu ise oyuna daha sonraki bir tarihte güncelleme ile dahil olacak.
 
2 Mayıs’ta biz oyun severlere sunulacak olan Redfall’un geçtiğimiz Şubat ayında SSS sayfası üzerinden tek oyunculu oynansa bile internet kontağı gerektireceği ortaya çıktı. Hasebiyle oyunun hiçbir modunu internet irtibatınız olmadan oynayamayacaksınız.
 
Ekip odaklı vampir temalı nişancı aksiyon Redfall, 2 Mayıs’ta Microsoft Store üzerinden Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere açık durumda.  
 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu