Oyun

Makus Bir Başlangıç Yapan Battlefield 2042 İçin Yeni Erteleme Kararı!

DICE, Battlefield 2042 ile pek de yeterli bir başlangıç yapmayı başaramadı. Oyuncu sayıları düşmeye devam ederken, stüdyo da birden fazla kusur düzeltme güncellemesi yapmak zorunda kaldı. Şimdiyse geliştirme grubunun kıdemli imalcisi Ryan McArthur, stüdyonun sıkıntıları çözmek ve tecrübesi uygunlaştırmak için aldığı tedbirleri ayrıntılandıran yeni bir blog yazısı yayınladı.

Yazıya nazaran oyuna gelecek bir sonraki güncelleme, yine tasarlanmış bir skor tablosuna sahip olacak. Stüdyo ayrıyeten oyun içi sesli bağlantı takviyesi ve mesleğe genel bakış profil sayfası üzere “eski özellikleri” uygulamak için çalışıyor. Daha net, daha sıkı bir takım döngüsü ile ekip oyununu geliştirmek, ping sistemi iyileştirmeleri ve daha yeterli bir ödül sistemi de masada duruyor.

Yeniliklerin oyunu biraz olsun rayına sokabileceği kesin. Fakat bununla birlikte, iyileştirmelere odaklanmaya devam edilmesi için Battlefield 2042 Season One, artık Mart ayında gelmiyor ve yaz aylarına ertelenmiş üzere görünüyor. McArthur erteleme hakkında şunları söylüyor: “Bu karar bize Battlefield 2042 tecrübesini düzgünleştirmeye odaklanmamız ve dönemlik içeriğimizin kalite standartlarımıza ulaşmasını sağlamak için geliştirme sürecini tamamlama vakti veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu