Teknoloji

Argümana nazaran PlayStation’ın bir sonraki büyük aktifliği Şubat 2022’de olacak

Bildiğiniz üzere oyun dünyasının en büyük markalarından birisi olan PlayStation, bir müddettir fuarlara katılmayıp kendi etkinliklerini düzenliyor. State of Play isimli bu online etkinliklerde ise PlayStation’ın gelecekte çıkacak olan büyüklü küçüklü birçok oyununu görebiliyoruz. Geçtiğimiz saatlerde de yeni State of Play ile ilgili bir söylenti ortaya çıktı.

Şubatta Yeni State of Play

Bilhassa Battlefield 2042 ile ilgili birçok bilgi sızdıran Tom Henderson, son periyotta bilgi sızdırma konusunda birçok kere gündeme gelen birisi. Geçtiğimiz saatlerde de kendisi Şubat 2022 tarihinde yeni bir State of Play olacağını ve aktifliğin büyük olma ihtimalinin yüksek olduğunu lisana getirdi.

Bildiğiniz üzere State of Play’in birkaç farklı versiyonu bulunuyor. Bu aktifliğin ise birinci parti oyunlardan oluşma ihtimali bulunuyor. Yani God of War Ragnarok, Hrozion Forbidden West ve bunun üzere öbür büyük oyunları görebiliriz. 

Şayet aktiflik nitekim de planlanıyorsa Horizon Forbidden West’in 18 Şubat’taki çıkışında evvel düzenlenme ihtimali yüksek. Horizon’dan son bir fragman ve God of War’dan yeni bir fragman ve çıkış tarihi görme ihtimalimiz yüksek. Genel olarak 2022 yılı için özet niteliğinde bir aktiflik olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu