Mobil

Yeni iPhone SE modelinin iPhone SE+ 5G olduğu ortaya çıktı

Apple tarafından 2022’nin bahar aylarında tanıtılması beklenilen yeni iPhone SE modelinin ismi ortaya çıktı. Daha öncesinde iPhone SE 3 olarak bilinen yeni iPhone SE modelinin isminin iPhone SE+ 5G olduğu ortaya çıktı.

iPhone SE 3 değil iPhone SE+ 5G geliyor

Apple ile alakalı şimdiye kadar kıymetli ve gerçek sızıntılar yapan Ross Young yeni bir sızıntı ortaya attı. Twitter üzerinden yaptığı açıklamada uzun müddettir konuşulan yeni iPhone SE modeinin isminin iPhone SE 3 olmadığını açıklayan Young, bu sene tanıtılacak olan aygıtın iPhone SE+ 5G olduğunu açıkladı.

iPhone SE 3 olarak isimlendirilen modelin 2023 ya da 2024 yılında tanıtılacağını belirten Young, bu sene tanıtılacak olan iPhone SE+ 5G modelinin 4,7 inç büyüklüğünde LCD bir ekrana sahip olacağını söyledi. Lakin 2023 ya da 2024 yılında tanıtılacak olan iPhone SE 3’ün 5,7 inç ya da 6,1 inç büyüklüğünde bir ekan ile geleceğini söyledi.

Şimdiye kadar yanlışsız bilgi paylaşımı yapan Ross Young’un yeni iPhone SE modeli ile alakalı tezlerine kesin gözüyle bakılıyor. Yani muhtemelen bu yıl tanıtılacak olan iPhone SE modelinin ismi iPhone SE+ 5G olacak. iPhone SE 3 ise önümüzdeki yıllarda karşımıza çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu