Mobil

Realme 40 milyondan fazla satış yaptığını doğruladı

Oppo’nun alt markası olarak varlığını sürdüren Realme, 2018’den bu yana pazarda eserlerini sergiliyor. Çıkardığı modeller ile kullanıcıların sevgisini kazanan Realme, nitekim dikkat cazip satış sayılarına ulaştı. Bilhassa Realme 5, Realme 7 ve Realme 8 modellerinde muvaffakiyet yakalayan şirket, bu seride 40 milyondan fazla satış yaptığını doğruluyor.

Realme sayı serisi en çok satanlar ortasında

Strategy Analytics tarafından oluşturulan rapora baktığımızda 2018’den beri satılan telefon serilerinin satış sayılarının listelendiğini görüyoruz. Listenin başında Oppo Reno serisi gelirken üçüncü ve dördüncü sırayı Realme‘nin aldığını görüyoruz.

Burada Realme C serisinin ve Realme sayı serisinin yaklaşık birebir satış sayılarında olduğunu ve listede kıymetli bir yer tuttuğunu görüyoruz. Öte yandan Realme sayı serisinin satış sayılarına baktığımızda ise Realme 5 ve Realme 8 modellerinin en çok satanlar olduğunu görebiliyoruz.

Realme piyasaya girdiği günden bu yana en süratli büyüyen akıllı telefon markalarından birisi oldu. Hatta yapılan pazar araştırmalarına nazaran global Android akıllı telefon satışlarında altıncı sırayı Realme alıyor. Tabi bu başarıyı Realme C ve Realme sayı serisinin oluşturduğunu söylemekte yarar var. Keza başta da dediğimiz üzere Hindistan CEO’su Madhav Sheth’in açıklamasına nazaran Realme C serisi ile birlikte Realme sayı serisi de 40 milyondan fazla satış elde etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu