Mobil

Xiaomi Watch S1 tanıtıldı: Kandaki oksijen düzeyi ölçümü, AMOLED ekran ve daha fazlası

Xiaomi birçok eserini tanıttığı büyük bir aktiflik gerçekleştirdi. Tanıtılan eserler ortasında Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12X ve Xiaomi Buds 3 aygıtlarla birlikte MIUI 13 arayüz yer alıyor. Şirket tüm bunlarla birlikte ayrıyeten Xiaomi Watch S1 akıllı saatini de duyurdu.

Xiaomi Watch S1 neler sunuyor

Klasik bir saat üzere görünen Xiaomi Watch S1, paslanmaz çelik çerçeveyle çevrili 326PPI’ye sahip 1.43 inç büyüklüğünde AMOLED dokunmatik ekranla geliyor. Ekran, bir safir cam katmanı ile kaplı. Şirket saatte yer verilen AMOLED ekranın kullanıcıların, hareket halindeyken iletileri, gelen aramaları ve bildirimleri denetim etmesini ve uygulamaları kullanmasını kolaylaştıracağını söylüyor.

Akıllı saat, toplamda 5 farklı kayış seçeneğiyle sunulacak ve silikon kayış seçeneği de olacak. Watch S1, 117’den fazla spor modunu destekliyor ve 5 ATM su direnci sunuyor.

Saat, uyku takibi ve kalp atış suratı ve kandaki oksijen düzeyi ölçümü yapabiliyor ve ayrıyeten, NFC’ye sahip. Aygıtta, mikrofon ve hoparlör de bulunuyor. Pil ömrü ayrıntılarında ise Xiaomi Watch S1, şirketin karma kullanım ve tek şarjla 12 güne kadar kullanılabileceğini söylediği 470 mAh pil bulunduruyor.

 Xiaomi Watch S1 fiyatları

Xiaomi Watch S1 Silikon kayış Yaklaşık 165 dolar
Xiaomi Watch S1 Deri kayış Yaklaşık 175 dolar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu