Oyun

HyperX, Misfits Gaming Group ile İştirake Gitti. Pekala, Artık Ne Olacak?

Misfits Gaming Group (MGG), HP Inc’in oyun etraf üniteleri takımı, oyun ve e-sporda marka önderi HyperX ile iştirakini duyurdu. HyperX, MGG ‘nin Call of Duty kadrosu, Sushibae ve Aimsey üzere MGG etkileyicileri ve başka içerik oluşturucuları da dahil Florida Mutineers ‘ın resmi kulaklık ve mikrofon ortağı olacak.

HyperX, ekip içerikleri ve toplumsal medya tanıtımlarının bir modülü olması yanında, profesyonel Mutineers formaları üzerinde de HyperX yamaları bulunacak.

HyperX, profesyonel atletlere ve yayıncılara sanayi başkanı donanım sağlamanın yanı sıra, MGG Bayanları ve yakında duyurulacak olan projeler de dahil olmak üzere MGG ‘deki çeşitlilik ve iştirakçi teşebbüslerini desteklemede değerli bir ortak olacak.

Misfits Gaming Group’ta Paydaşlıklar Kıdemli Lider Yardımcısı Justin Stefanovic, “HyperX, oyun etraf ünitelerinde önder bir marka ve onlarla MGG ‘de bünyesindeki birden fazla grup ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” diyerek kelamlarına şöyle devam etmiştir.  “E-sporda ve oyunlarda, bayanlara ve kendine cinsiyet tarifi uygulamayan bireylere yardımcı olan girişimlerimizi güçlendirmek için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz,” dedi.

HyperX EMEA e-spor ve etkileyici önderi Christopher Pankhurst yaptığı açıklamada “Misfits Gaming Group ‘taki profesyonel takımları ve yayıncıları desteklemekten ve ayrıyeten e-spor ve oyun alanlarında bayanlara yönelik teşebbüsleri öne çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Piyasadaki en güzel oyun etraf üniteleri ile ayrım yapmadan her oyuncuya en düzgün performanslarını sergileme fırsatı vermeye çalışıyoruz,” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu