Oyun

159 TL kıymetindeki oyun Epic Games’te fiyatsız oldu!

Epic Games, yeni yılın gelişine özel olarak 15 gün boyunca bir oyunu fiyatsız vereceğini duyurmuştu. Her gün kullanıcılarına bir fiyatlı oyunu ikram eden Epic, bugünkü oyununu da erişime açtı. Fiyatsız olmadan evvelki fiyatı 159 TL olan Control, bir gün boyunca fiyatsız olarak kütüphaneye eklenebiliyor.

Epic Games Store, Control oyununu daha evvel de fiyatsız olarak kullanıcılarına vermişti. Şayet geçtiğimiz aylarda gerçekleşen başka fiyatsız Control fırsatını kaçırdıysanız bu sefer ikinci bir bahtınız var.

Control, Epic Games’te ikinci sefer fiyatsız oldu

AAA sınıfından bir oyun olan Control, etkileyici grafikleri ve aksiyonu ile 2019’un en dikkat çeken oyunlarından biriydi. Aksiyon ve macera çeşidindeki oyun, ABD’nin gerçeklik dışı ögeleri araştırmakla misyonlu ofisinin müdürünün macerasını anlatıyor. Çıktığı devirde pek çok eleştirmenden övgü alan ve hatta kimi kaynaklar tarafından yılın oyunu seçilen Control’u kütüphanenize eklemeniz için yalnızca bir gününüz var.

Epic Games Store, bu oyunu 15 günlük aktifliği dahilinde dağıttığı için 27 Aralık saat 19.00‘dan sonra oyunu kütüphanenize fiyatsız ekleyemeyeceksiniz. Bu yüzden elinizi çabuk tutarak Epic hesabınıza oyunu eklemenizde yarar var. Buradaki irtibat üzerinden Control’ün satın alma sayfasına gidip şayet hala ücretsizse kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Control sistem ihtiyaçları

En az ihtiyaçlar:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-4690 / AMD FX 4350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
DirectX: DirectX11
Depolama: 43 GB kullanılabilir alan

Önerilen ihtiyaçlar:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-7600K / AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660/1060 / AMD Radeon RX 580 AMD | Işın İzleme için: GeForce RTX 2060
DirectX: DirectX11 / DirectX12
Depolama: 43 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu