Mobil

realme, GT 2 Serisi Etkinliğinde Dünyada Birinci Olan 3 Teknolojiyi Duyurdu

realme, realme GT 2 Serisi Özel Etkinliğinde dünyada birinci sefer görücüye çıkan üç teknolojiyi resmi olarak tanıttı. Aralıksız devam eden teknoloji ve tasarım yenilikleri, realme’nin süratli büyüme performansının her vakit temel taşları olmuştur. realme’nin birinci ve en üst sınıf amiral gemi telefonu olan GT 2 serisi dünyada bir birinci olan üç özelliğe sahiptir: biyopolimer gereçten üretilen art kapak, 150° ultra geniş açılı kamera ve realme’nin İleri Yenilikçi İrtibatı.

Dünyanın birinci Master Dizayna sahip biyopolimer gereci

realme GT 2 Pro, kağıttan ilham alan minimalist ve sürdürülebilirlik odaklı bir dizayna sahiptir. Japonyalı ünlü dizayncı Naoto Fukasawa tarafından yaratılan bu “Kağıt Teknolojili Master Tasarım” realme GT 2 Pro’yu dünyanın biyo bazlı materyallerle tasarlanan birinci akıllı telefonu yapıyor. 

GT 2 Pro’nun art kapağında global ısınmaya katkıda bulunan fosil ham hususlara etraf dostu bir alternatif sunan biyopolimer gereç kullanıldı. SABIC biyo bazlı gereç, yalnızca ISCC Memleketler arası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikası almakla kalmadı ve birebir vakitte REACH, RoHS ve EPEAT üzere çeşitli katı çevresel düzenleme standartlarından da geçer not aldı. Ayrıyeten, realme’nin yeni kutu tasarımı bir evvelki jenerasyonda %21,7 olan toplam plastik oranını bu modelde %0,3’e düşürdü.

Dünyanın birinci balık gözü moduna sahip 150°ultra geniş açılı kamerası

Ultra geniş açılı lensler kameranın her bir fotoğrafta daha geniş bir perspektif yakalamasını sağladığından genelde görünüm ve yapı fotoğrafçılığında kullanılır. realme GT 2 Pro, 150° ultra geniş açılı kamera sunan birinci akıllı telefondur. Bu ultra geniş açılı kamera telefonun görüş alanını ana kameranın 84°’lik görüş alanına kıyasla %278 genişletir.

realme birebir vakitte GT 2 Pro’da akıllı telefonlar için dünyanın birinci balık gözü modunu geliştirdi. Bu mod güçlü bir perspektif ve ultra uzun alan derinliği efekti yaratır. Geniş görüş alanıyla, fotoğrafın tamamı görsel açıdan daha da cazibeli hale gelir.

Sabit Sinyal ve 360°NFC ile İleri Yenilikçi İrtibat

realme GT 2 Pro, üç teknolojiden oluşan Anten Dizilimi Matris Sistemi ile donatıldı: dünyanın birinci ultra geniş bantlı anten irtibatı teknolojisi (HyperSmart), Wi-Fi Artırıcı ve 360° yakın alan irtibatı (NFC) teknolojisi.

realme’nin Hiper Akıllı anten irtibat teknolojisi telefonun her tarafını kaplayan 12 adet çevresel antenle tasarlanmıştır ve neredeyse tüm taraflarda tamamı tıpkı sinyal gücüne sahip ana bantları takviyeler. Bu GT 2 Pro’nun tüm antenlerin sinyal gücünü akıllı bir formda değerlendirmesini ve en uygun sinyale sahip olanı otomatik olarak seçmesini sağlar. 

Wi-Fi ağı artırıcı bakımından, simetrik Wi-Fi anteni telefonun etrafında daha istikrarlı bir sinyal gücü sağlamak için tasarlandı. realme’nin testlerinde, bu tasarım sinyal stabilitesini asimetrik Wi-Fi anten dizaynına kıyasla %20 artırdı. 

realme GT 2 Pro ayrıyeten algılama alanını %500 ve algılama aralığını %20 artırarak üstteki iki hücresel anteni bir NFC sinyal alıcısı-vericisi ile entegre eder. GT 2 Pro’nun üst kısmının tamamı NFC sinyallerini her iki istikamette algılayarak kart yahut akıllı telefon okutmak için NFC kullanımını kolaylaştırır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu