Mobil

Xiaomi 11i HyperCharge ekran özellikleri netleşti

Geçtiğimiz günlerde yüksek şarj suratı ile gündeme getirdiğimiz Xiaomi 11i HyperCharge netleşmeye devam ediyor. Yakın vakitte tanıtılacak olan yüksek şarj gücüne sahip telefon, gerek dizaynıyla gerek donanımıyla bir müddettir tezlere mevzu oluyordu. Xiaomi ise şarj teknolojisinin akabinde artık de ekran ayrıntılarını açıkça paylaştı.

Dakikalar içinde tam şarj düzeyine ulaşabilecek olan Xiaomi 11i HyperCharge, 6 Ocak tarihindeki lansmanda ailenin başka fertleri ile resmiyete kavuşacak. Aslında daha öncesinde tanıtılan Redmi Note 11 Pro Plus‘ın yine isimlendirilmiş hali olması beklenen telefon, her geçen gün bu söylentiyi biraz daha doğruluyor.

Xiaomi 11i HyperCharge, 120Hz ekranla gelecek

Geçtiğimiz hafta şirket tarafından paylaşılan teaserda 120W süratli şarj özelliğine sahip olacağı öğrenilen Xiaomi 11i HyperCharge, kaynaklar tarafından Redmi Note 11 Pro Plus‘ın “birebiri” olarak nitelendirilmişti. Bu söylenti ortalıkta dolanırken bugün yayınlanan farklı bir teaser, adeta tezleri doğruladı. Gerçekten şirket, yeni modelde 120Hz yenileme suratına sahip bir ekranın bulunacağını teaser aracılığı ile duyurdu.

Bu gelişme sonrası artık Redmi Note 11 Pro Plus‘ın birebiri olduğu mutlaklaşan Xiaomi 11i HyperCharge, gücünü 6nm üretim sürecinden geçen MediaTek Dimensity 920 5G‘den alacak. 6.67 inç büyüklüğünde 120Hz yenileme suratına sahip Harika AMOLED ekran, 6GB / 8GB RAM, 128GB / 256GB depolama, 108 Megapiksel ana kamera 6 Ocak‘ta tanıtılacak olan telefonda yer alacak teknik ayrıntıların kimileri.

Bunların dışında telefona ismini veren HyperCharge teknoloji doğal olarak bu modelde yer alacak. Aygıttaki 120W süratli şarj dayanağı, 4500 mAh kapasiteli pili yaklaşık 15 dakikada büsbütün şarj edebilecek.

Pekala sizin telefonunuz kaç dakikada tam şarj oluyor? Sizce süratli şarj telefonlara ziyan veriyor mu? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu