Donanım

Oral-B, üç yeni iO akıllı diş fırçasını tanıttı

Oral-B, CES 2022 kapsamında üç yeni akıllı diş fırçasını tanıttı. Şirket, iO4 ve iO5 üzere daha ekonomik fırçaların yanında bir de birinci sınıf iO10’u eser yelpazesine ekledi. Akıllı diş fırçaları, 3D izleme, basınç denetimi ve yerleşik bir fırçalama zamanlayıcısıyla geliyor.

Farklı temizleme modları sunuluyor

Oral-B iO10, günlük temizleme, hassas, üstün hassas, ağır, beyazlatma, diş eti bakımı ve lisan temizleme olmak üzere yedi farklı temizleme modu sunuyor. Oral-B, diş fırçasına kullanıcılar çok sert fırçaladığında kırmızı ışık ve hakikat fırçalama tekniği uygulandığında ise yeşil ışık gösteren bir sensör eklediğini belirtiyor.

iO10 ayrıyeten iOSense şarj aygıtında, gerçek vakitli bilgiler ve kişiselleştirilebilirlik için ağız sıhhati koçluğu sunacak ve kullanıcıların telefonlarını banyoya götürme gereksinimini ortadan kaldıracak.

Oral-B ayrıyeten, iO4 ve iO5 diş fırçalarını da tanıttı. 100 dolardan daha düşük fiyat etiketleriyle sunulacak olan aygıtlar, iO teknolojisine sahip olacak lakin daha az temizleme moduyla gelecek ve şarj ünitesine yerleşik ağız sıhhati koçluğu olmayacak. iO5, kullanıcılarına Oral-B uygulaması aracılığıyla gerçek vakitli fırçalama takibi ve koçluğu sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu