Oyun

MultiVersus açık betası 25 Haziran’da kapanıyor

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Player First Games, 26 Temmuz 2022’de yayınlanan Multiversus’un açık beta sürümünün 25 Haziran 2023’te kapatılacağını duyurdu. Oynaması fiyatsız platform dövüş oyunu Multiversus ayrıyeten 2024’ün başlarında tam sürüm olarak piyasaya sürülecek.
 
MultiVersus açık betası şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için mevcut. 
 
Ücretsiz platform dövüş deneyimi
 
 
 
MultiVersus, Batman, Superman, Wonder Woman ve Harley Quinn (DC Üstün Heroes ve DC Super-Villains); Shaggy (Scooby-Doo); Bugs Bunny (Looney Tunes); Arya Stark (Game of Thrones); Tom ve Jerry; Köpek Jake, İnsan Finn (Adventure Time); Steven Universe, Garnet ve daha fazla karakter ile oyuncuların karşısına çıkıyor. 
 
Öte yandan takım açık beta hakkında şunları belirtiyor: “Tüm MultiVersus grubu ismine Açık Beta’mız sırasında verdiğiniz dayanak için teşekkür ederiz. Topluluğun ilgi ve coşkusunu görmek bizi heyecanlandırdı ve geri bildirimleriniz kıymet biçilmezdi. MultiVersus’un oyunculara sunduğu keyfi görmek bizi heyecanlandırıyor. 
 
Açık betamız boyunca en güzel oyun tecrübesini sizlere sunmak için çok çalışıyoruz ve bize verdiğiniz tüm dayanaklar için teşekkür ederiz. Açık Beta süreci MultiVersus’un bir sonraki etabı için mihenk taşı niteliğinde. 
 
Hala yapılacak çok iş olduğunu biliyoruz. Kendimizi 2024 tam sürüm çıkışına hazırlıyoruz.”
 
Diğer tüm ayrıntılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 
 
MultiVersus açık beta güncelleme fragmanı 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu