Oyun

Razer, KRC GENK eSports Kadrosu ile Paydaşlık Gerçekleştirdi

Oyuncular için önde gelen global ömür stili markası Razer (Hong Kong Stok Kodu: 1337), bugün Belçika futbol kulübü KRC Genk’in espor kısmı olan KRC Genk Esports ile iştirakini duyurdu. Team Razer’ın, Benelüks bölgesindeki birinci iştiraki, firmanın dünya çapında e-spora verdiği daima dayanağın bir örneği. 2020’nin başlarında kurulduğundan bu yana kayda kıymet muvaffakiyetler elde eden KRC’nin fizikî ve zihinsel rekabet eğitimindeki kapsamlı uzmanlığı ile Razer’ın üst seviye e-spor ekipman ve bilgisi birleşerek, global sahnede muvaffakiyete ulaşmak için tesirli bir e-spor grubu oluşturacak.

2024’ün sonuna kadar sürecek 3 yıllık bir mukaveleye dayanan iştirak sonucu KRC atletleri hem idmanlarda hem de rekabetçi maçlarda Razer e-spor ekipmanlarını kullanacaklar. KRC espor oyuncuları ayrıyeten Razer’ın yakın vakitte duyurulan Esports Wellness kampanyasından faydalanarak performanslarını ve refahlarını en üst seviyeye çıkarmak için çeşitli araçlara ve zihinsel sıhhat koçlarına erişebilecekler.

KRC Genk; Genk, Limburg merkezli Belçikalı profesyonel futbol kulübüdür. Şubat 2020’de espor kısmını kuran takım, Belçika’nın büsbütün profesyonel League of Legends Avrupa Bölgesel Ligi’nin (ERL) ikinci yılı olan 2021 Belçika Ligi’nde 3. sırayı alarak gözle görülür bir muvaffakiyet elde etti.

Razer Esports (EMEA) Lideri Yann Salsedo, “Artık espor dünyasını kucaklayan öteki bir klâsik spor kulübümüz olduğu için KRC paydaşlığı, katılan herkes ve bir bütün olarak espor için hakikaten heyecan verici” dedi. “Belçika’daki klâsik sporların en başarılı kulüplerinden birini ve espordaki en büyük markayı bir ortaya getiren KRC ve Razer iştiraki, klasik spor ve e-sporun ne kadar yakından temaslı olduğunu gösterecek. Yüksek performanslı e-spor ekipmanlarımızı KRC’nin klasik sporlardaki gelişmiş uzmanlığıyla birleştirerek, oyuncuları yeni performans ve muvaffakiyet düzeylerine taşıyarak e-sporu birlikte yeni tepelere taşıyacağız.”

KRC Genk Esports yalnızca Razer ekipmanlarını kullanacak

KRC Genk Esports grubu, oluştuğundan beri daima olarak yeni oyunlara genişledi, yeni profesyonel oyuncuları işe aldı ve muvaffakiyetlerini ve büyümewlerini en üst seviyeye çıkarmak için yeni takımlar kurdu. Razer ile paydaşlık, Razer etraf üniteleri, ses, konsol eserleri, sistemler, yayın ve sandalyelerde münhasırlığı içerir. KRC Genk ayrıyeten yeni e-spor ekipmanları için araştırma ve geliştirme sürecinin bir kesimi olacak. KRC Genk atletlerinden gelen pahalı geri bildirimler, Razer’ın eser geliştirmesini güzelleştirecek ve e-spor ekipmanını yeni bir düzeye taşıyacak.

İştirak, KRC hayranları için de kusursuz bir haber, zira resmi lisanslı KRC dizaynları bu yıl Razer Customs sayfasında piyasaya çıkacak. Razer Customs aracılığıyla sinema, oyun ve e-spor kadrolarının hayranları yeni Razer etraf üniteleri satın alabilir ve akabinde bunları dizaynlar, fotoğraflar, çıkartmalar ve hatta kendi oyuncu etiketleri ile kişiselleştirerek eşsiz, şahsî bir oyun donanımı kesimi oluşturabilirler. KRC hayranları, bir dizi KRC logosu ve görseli ortasından seçim yapabilecek, kendi oyuncu etiketlerini, art plan desenlerini, çıkartma dizaynlarını ve öbür değişiklikleri ekleyerek kendi öne çıkan, tipinin tek örneği dizaynlarıyla dayanaklarını gösterebilecekler.

Razer’in Sağlıklı Hayat Programı ile Düzey Atlama

Özel eser sponsorluğuna ek olarak, KRC Genk Esports, Razer’ın kısa müddet evvel tepe espor performansı ve sıhhatine odaklanan sanayi başkanı bir program olarak duyurduğu “Champions Start from Within” Wellness Program’ına katılacak. Program, profesyonel ve gelişmekte olan e-spor atletlerine, fizikî ve zihinsel refahlarını yönetmek için tek noktadan bir kaynak sağlayarak, profesyonel rekabetçi oyunun zorluklarını yönetmelerine yardımcı olur. Fizikî aktivite, zihinsel sıhhat, uyku ve beslenme olmak üzere dört ana dikey alana odaklanan Razer, bu programı desteklemek için espor sıhhat uzmanlarını, profesyonel atletleri, fikir önderlerini ve önde gelen espor takımlarını bir ortaya getirdi.

“Zihinsel ve fizikî refah, klâsik sporlarda en üst seviyede performans göstermenin anahtarıdır. Bu da e-sporda büyük rol oynuyor. Razer’ın sıhhat ve zindelik kampanyasında büyük bir simbiyoz görüyoruz” dedi KRC Genk Esports Esports Lideri Bram Bartels. “Bu bir kazan-kazan durumu: Razer’ın yardımıyla, oyuncularımızı kendilerine âlâ bakmaları için gereksinim duydukları tüm araç ve kaynaklarla donatacağız, böylelikle rekabete girerken her vakit en yeterli durumda olacaklar, Razer da espor ekipmanlarının geliştirilmesinde oyuncularımızın bedelli geri bildirimlerinden faydalanacak.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu