Oyun

Epic Games, 295 TL’lik oyunu kısa müddetliğine fiyatsız yaptı

Epic Games Store, toplam kıymeti 295 TL olan Tomb Raider üçlemesini fiyatsız yaptı. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Tomb Raider GOTY, 1 haftalığına parasız indirilebilir hale geldi.

Crystal Dynamics’in geliştirdiği ve Square Enix’in yayınladığı Tomb Raider serisi 2013 yılında oyun konsolları ve bilgisayar işletim sistemleri için çıkışını gerçekleştirdi. 2015 yılında piyasaya sürülen Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve 2018’da yayınlanan Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition serinin devam niteliğindeki oyunları.

295 TL’lik Tomb Raider üçlemesi Epic Games platformunda fiyatsız

Serinin 2015 yılında çıkan 89 TL pahasındaki Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oyunu, Lara Croft’un “Ölümsüz Koschei” ve “Kayıp Kitezh Şehri” isimli iki Slav peri masalında geçen ölümsüzlüğün sırrını aramasını bahis alıyor. “Blood Ties” öyküsünde Croft Malikânesi’ni keşfedip akabinde “Lara’s Nightmare”da burayı zombi istilasına karşı müdafaanız gerekiyor.

Oyunda yeni çevrim içi Co-Op Endurance modunda bir arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Bununla birlikte yeni “Extreme Survivor” zorluk düzeyini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıyeten Rise of the Tomb Raider, Tomb Raider III’ten esinlenilmiş bir kıyafet ve silahın yanı sıra 5 klasik Lara görünümü de içeriyor.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration’a fiyatsız erişmek için Epic Games sayfasına uğrayın. Akabinde Yükle butonuna bastığınızda Epic Games hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz. En sonunda ise ‘Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak oyunu kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir sefer kitaplığa ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalıyor.

Sistem ihtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-2100 yahut AMD eş bedeli Intel Core i7-3770K
Bellek 6 GB RAM 8 GB RAM
Depolama 25 GB 25 GB
DirectX 11 11
Ekran kartı NVIDIA GTX 650 2 GB yahut AMD HD7770 2 GB NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 yahut NVIDIA GTX 970 1920×1080
Desteklenen lisan İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Kolaylaştırılmış Çince, Klâsik Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition da parasız

2018 yılında piyasaya sürülen Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oyunu Eidos-Montréal & Crystal Dynamics & Nixxes Software paydaşlığıyla geliştirildi. Yayıncılığını ise Square Enix şirketi üstlendi. Olağan kıymeti 164 Türk Lirası olan oyun, Epic Games platformunda 6 Ocak’a kadar fiyatsız oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu