Mobil

Motorola, üçüncü kuşak Razr katlanabilir telefon üzerinde çalıştığını duyurdu

Katlanabilir akıllı telefon pazarı gün geçtikçe duyurulan yeni aygıtlarla büyümeye devam ediyor. Pazarda yer alan üreticilerden biri olan Lenovo‘nun sahibi olduğu Motorola da 2019 yılında piyasaya sürdüğü Razr katlanabilir telefonun yeni versiyonu üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Yeni Motorola Razr, 2022’de tanıtılacak

Lenovo Mobile iş kümesi genel müdürü Chen Jin tarafından Weibo’da paylaşılan bir görselle üçüncü jenerasyon Motorola Razr telefonun geleceğini duyurdu. Jin, Motorola Razr 2022′nin daha gelişmiş bir yonga setiyle daha güzel bir performansa sahip olacağını ve geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile geleceğini söyledi.

Samsung’un Galaxy Z Flip telefonuna uygun fiyatlı bir rakip olarak piyasaya sürülen Motorola Razr 2019, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla eşleştirilmiş bir Snapdragon 710 yonga setinden güç alıyor. Aygıt, 2510 mAh batarya bulunduruyor.

2020’de tanıtılan Motorola Razr 5G ise Snapdragon 765G 5G yonga setinden güç alırken 8GB RAM ve 256GB dahili depolama sunuyor. 2800 mAh bataryaya sahip aygıt, 6.2 inç katlanabilir ve 2.7 inç kapak ekranıyla geliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu