İnternet

İzlenme almak için uçak düşüren Youtuber’a soruşturma açıldı

Geçtiğimiz Kasım ayında sivil bir uçağı düşürerek içerisinden atlayan Ünlü Youtuber ve Olimpik snowbordcu Trevor Jacob’a FAA (Federal Havacılık İdaresi) tarafından soruşturma açıldı.

Kanaldan görüntü kaldırıldı

Paylaşılan görüntüde yaklaşık bir ay evvel satın aldığı Taylorcraft BL64 uçağını California yakınlarındaki Los Padres Ulusal Ormanı’na düşüren Youtuber, 5.000’den fazla yorum toplayarak kullanıcılar tarafından büyük bir tenkit almıştı. Bununla birlikte uçuş sırasında motorun güç kaybettiğini ve durduğunu söyleyerek uçaktan atlayan Youtuber, büyük soru işaretlerini beraberinde getirdi.

Havada süzülürken “İşte bu yüzden her vakit bir paraşütle uçuyorum” kelamlarını lisana getirerek planlı olarak atlamadığını vurgulayan Youtuber’ın farklı görüntülerini inceleyen bireyler, uçarken paraşüt taktığı diğer bir görüntü bulamadıklarını söylüyor.

Tenkitlerin artması ile birlikte bahsi geçen görüntüyü kendi kanalından kaldıran Youtuber’ın, yargılanıp yargılanmayacağı yahut pilot lisansının iptal edilip edilmeyeceği şuan için bilinmiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu