Donanım

HP’den Gelişmiş Kullanıcı Tecrübesi Sunan Yeni Aygıtlar Geldi

Yakın vakitte piyasaya sürülen HP Presence ile birlikte HP, daha uygun görüntü konferans tecrübeleri için heyecan verici yeni özellikler ekledi. Beşerler artık ekran imajlarını geliştirerek Görünüm Filtresi ile toplantılarda nasıl  göründüklerini kişiselleştirebiliyor, myHP uygulaması ise bilgisayar tecrübelerini denetim etmek ve özelleştirmek için tek bir pano sağlıyor (Örneğin, tek bir tıkla konferans uygulamalarında görüntü ayarları uygulanabiliyor). HP ayrıyeten gelişmiş işbirliği teknolojisini; EliteBook 800 G9 Serisi PC’ler, EliteBook 1000 G9 Serisi PC, ZBook Firefly G9 ve Z40c ve Z34c G3 Curved Display’ler ve en yeni Seçkine Dragonfly PC’ler de dahil olmak üzere portföyünün birçok noktasında kullanıma sundu. HP Auto Frame 5MP kameralardan yapay zekâ tabanlı gürültü azaltma filtrelerine ve dinamik ses seviyelendirme teknolojisine kadar HP Presence, toplantı odası dışındaki bireylerin daha âlâ bir görülmelerini, duyulmalarını ve fikir paylaşmalarını sağlıyor.
 
İşgücü iş birliğini yesyeni bir düzeye taşıyan HP, Seçkin Dragonfly aygıtları portföyünü genişletti ve hibrit çalışma modeli premium taşınabilir aygıtlar için müşteri talebini artırıyor. Bu aygıtlar geri dönüştürülmüş magnezyum, alüminyum ve aksi halde okyanusa gidecek olan plastiklerle sürdürülebilirliği artırma yolunda ilerliyor

HP, OMEN 45L Desktop, OMEN   25L Desktop, güçlü fakat küçük ayak izli Victus by HP 15L masaüstü bilgisayar ve HP’nin birinci yeni kuşak konsola hazır OMEN 27u 4K Oyun Monitörü ile en yeni oyun serisini duyurdu. Şirket ayrıyeten OMEN 16 ve 17 Dizüstü Bilgisayarlarını güncelledi ve oyuncuların oyun ekosistemini muhafazalarına yardımcı olmak için yeni bir planı sundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu