BilimTeknoloji

Henry Cavill doymuyor: Artık de Red Dead Redemption 2’nin sinemasını istiyor

Son yıllarda oyundan uyarlama dizi ve sinemaların bir epey popülerleştiğini söylemek gerek. Şu anda saymakla bitmeyecek olan birçok oyunun dizi yahut sinema projesi geliştirme etabında. Geçtiğimiz günlerde de tanınan oyuncu Henry Cavill öteki bir uyarlamayı oyuncuların aklına soktu.

Red Dead Redemtipn 2 Uyarlaması

Geçtiğimiz günlerde röportaj veren tanınan oyuncu Henry Cavill, Red Dead Redemption 2’nin bir sinemaya uyarlanmasının gzüel olabileceğini söylerken bu türlü bir muhtemel üretimde da başrolü oynamak istediğini söyledi. Kendisi de oyunu oynamaya yakın vakitte başlamış ve çok beğenmiş. Red Dead Redemtipn 2’nin sinema uyarlamasını görmek de pek hoş olabilir fakat senaryo kısmıyla biraz oynamak gerek. Şu an için resmi bir duyuru yahut plan olmadığını da belirtelim.

Henry Cavill, Superman rolü ile birçoğumuzun tanıdığı bir oyuncu oldu ve akabinde Witcher ve Sherlock Holmes üzere ikonik karakterleri canlandırdı. Şu anda Mass Effect dizisinin başrolü olacağına dair önemli söylentiler var. Kısaca Henry Cavill’ı oyun oynayan beşerler yakında vakitte daha birçok kere görecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu