Teknoloji

Resident Evil 4 Remake’ten yeni ayrıntılar geldi: Bu yıl duyurulabilir

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Capcom‘un yaptığı Resident Evil serisinin dördüncü oyunu için bildiğiniz üzere bir müddettir remake versiyonları konuşuluyor. Geçtiğimiz saatlerde de oyundan yeni bilgiler paylaşıldı.

Resident Evil 4 Remake Bu Yıl Duyurulabilir

Geçtiğimiz günlerde çıkan bir rapora nazaran Resident Evil 4 Remake‘in bu yıl içerisinde duyurulma ihtimali var. Oynanış tarafındaki ayrıntılara baktığımızdaysa oyunun köyde geçen kısmının ve oyunun yeterli bir kısmının orijinalin bilakis gece geçtiği söyleniyor. Daha kaygı odaklı yapıldığı ve yan karakterlerin rollerinin büyütüldüğü belirtilenler ortasında. Son olarak Ada’nın misyonlarının olduğu kısmın da genişletildiği söyleniyor.

Horizon Forbidden West’ten sinematik fragman geldi

1 gün evvel eklendi

Capcom muhakkak Resident Evil 2 Remake ile hoş bir muvaffakiyet yakalamıştı ancak Resident Evil 3 Remake ile hayranları biraz üzmüştü. Birçok oyuncu için dördüncü oyunun yeri başkadır. Capcom’un Village’daki muvaffakiyetini da düşünürsek umuyoruz ki orjinal oyunun atmosferinin korunduğu başarılı bir remake izleri bekliyordur. Şayet oyun söylentilerde olduğu üzere bu yıl duyurulursa önümüzdeki yıl çıkış yapma ihtimali bir haylü yüksek.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Resident Evil 4 Remake’ten yeni ayrıntılar geldi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu