BilimTeknoloji

Binance ve Netmarble ortasında büyük mutabakat

Metaverse, NFT ve NFT tabanlı oyna-kazan oyunlarının kripto para dünyasını şekillendirmeye başlaması ile birlikte büyük iştirakler yahut yatırımlar da gecikmedi. Kesimin en büyüğü Binance değerli bir paydaşlık yapıyor.

Binance ve Netmarble paydaşlığı

Binance ile oyun dünyasının değerli ismi Netmarble, bir oyna-kazan oyunları ve NFT ekosistemi kurmak için bir ortaya geliyor. Bu iştirak BSC ağının da ehemmiyet kazanmasına yardımcı olacak.

Chanpeng Zhao Asya’nın en zengini oldu

1 ay evvel eklendi

Binance iştirak kapsamında BSC ağında özel bir branş oluşturacak ve Netmarble bu branş üzerinde oyunlar geliştirecek. Bu oyunların Binance NFT pazarında ön satışa sunulacağı belirtiliyor. Ayrıyeten oyunlarda kripto paralar kullanılacak. Birinci oyun projesinin Mart ayında açıklanacağı vurgulandı.

Paydaşlığın onuruna Netmarble’ın yeni oyunu Golden Bros için bir NFT satışı gerçekleştirilecek. Satışın Binance NFT üzerinde olacağı belirtildi. Uzun vadeli olacak iştirakin yeni ayrıntıları önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Netmarble geçtiğimiz aylarda BSC ağında faaliyet gösteren ITAM CUBE oyun projesini satın almıştı. Bu sayede oyna-kazan altyapısı ve blok zinciri teknolojileri konusunda deneyim sahibi oldu.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Binance ve Netmarble iştiraki

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu