BilimTeknoloji

Artık Netflix’te “İzlemeye Devam Et” kısmından içerik silebileceksiniz

Dünyanın en büyük görüntü akış platformlarından birisi olan Netflix‘te bildiğiniz üzere yarıda bıraktığınız bir içeriği daha sonrasında Netflix ana sayfasında “İzlemeye Devam Et” kısmında bulabiliyordunuz. Artık buradan istediğiniz içeriği silebileceksiniz.

Netflix’ten Beklenen Özellik

Siz rastgele bir içeriği birkaç dakika izleyip bıraksanız bile o imal “İzlemeye Devam Et” kısmına geliyordu ve bir müddet sonra o kısım sahiden yorucu bir formda doluyordu. İmali oradan silebilmek için “Ayarlar” kısmından izleme geçmişi silmeniz gerekiyordu. Lakin bu durum artık düzeliyor.

Bugünden itibaren Netflix’e “İzlemeye Devam Et” kısmını denetim etme özelliği geliyor. Yani artık o kısımdaki istediğiniz içeriği rahat bir biçimde silebileceksiniz. Bu sayede birkaç dakika izlediğiniz imaller aylarca orada kalmayacak ve sahiden izlediğiniz şeyleri görebileceksiniz. Bu özelliğin şu anda tüm hesaplarda erişime açılmadığını hatırlatalım. Adım adım açılacak üzere duruyor. Kısaca şayet sizde bu türlü bir özellik yoksa panik yapmayın, yakın bir vakitte gelecektir.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Netflix’te İzlemeye Devam Et kısmından üretim kaldırabileceksiniz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu