Mobil

Apple’ın Sonbahar Lansman Aktifliği, Şirket Tarihinin En Büyüğü Olacak!

Apple’ın sonbaharda gerçekleştireceği aktiflik için birçok farklı eser üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bloomberg’den Mark Gurman‘ın haberine nazaran lansman, “Apple tarihindeki en geniş yeni donanım eserleri yelpazesini” içerecek ve şirketin bugüne kadar düzenlediği en büyük lansman olacak.

Gurman’a nazaran Apple, yeni iPad ve iPad Pro modellerini, uygun fiyatlı  MacBook Pro, Mac Pro ve iMac’leri, tekrar tasarlanan MacBook Air’i, ikinci jenerasyon AirPods Pro’yu, üç farklı Apple Watch serisini ve yeni iPhone’larını bu aktiflikte tanıtacak. Bahsi geçen iPhone modellerinin iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max olması bekleniyor. iPhone 14 küçük’ün akıbeti ise şimdi bilinmiyor.

Yeniden Gurman’a nazaran, iPhone 14 serisindeki modeller çentiksiz ekran, delikli ön kamera, ekran altı Touch ID özelliklerine sahip olacak. Ayrıyeten sağlam titanyum alaşımlı kasa ile birleşen yeni bir tasarım göreceğiz.

Sonbahar lansmanı öncesinde ise, Apple’ın ilkbaharda iPhone SE 3 olarak isimlendirileceği söylenen 5G iPhone SE’yi tanıtması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu