Mobil

Apple iPad Air 5, A15 Bionic yonga seti ile 2022’de tanıtılabilir

Apple’ın tablet serisi iPad Air, bünyesine yeni bir model daha ekliyor. Bugün gelen sızıntılar Apple‘ın bir müddettir üzerinde çalıştığı yeni iPad Air modeli ile alakalı. 2020’de tanıtılan iPad Air 4 ile ilgi çeken Apple, yeni tablet modeli ile beklenir oldu. Gelen sızıntılar Apple‘ın kullanıcıları daha fazla bekletmeyeceği istikametinde.

Apple iPad Air 5, 2022’de gelebilir

Apple iPad Air 5 ile ilgili son gelen sızıntılar aygıtın tanıtım tarihi ve birtakım özellikleri ile alakalı. Sızıntılara nazaran Apple bu sene iPad Air 5 modelini piyasaya sürecek. Tam olarak tarih bilinmese de Apple’ın Mart ve Nisan ayları ortasında sanal bir aktiflik yapacağı söyleniliyor. Varsayımlara nazaran Apple, iPad Air 5‘i bu aktiflikte tanıtılabilir. Hatta iPhone SE’nin yeni versiyonu olan iPhone SE 3’ün de bu aktiflikte tanıtılması bekleniliyor.

Öte yandan Apple’ın en yeni tablet modeli olacak olan iPad Air 5’in özellikleri hakkında gelen sızıntılara baktığımızda aygıtın performansını en yeni Apple A15 Bionic yonga setinden alacağı söyleniliyor. Tasarım manasında çok değişiklik göstermemesi beklenilen iPad Air 5’in, 5G dayanağına sahip olacağı ve Center Stage selfie teknolojisi ile donatılacağı gelen söylentiler ortasında. Fiyatının ise 600 Dolar’dan yüksek olacağı aşikar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu