Mobil

Android için en güzel çizim uygulamaları

İnternette gezinmek ya da oyun oynamak boş vakti kıymetlendirmek için akla gelen birinci fikirlerdir. Fakat bu son vakitlerde pek çok kişi boş vakti pahalandırmak için çizim yapmayı tercih ediyor.

Günümüzde dijital çizim kesiminin daha da gelişmesiyle birlikte akıllı aygıtlar da hayli ağır ilgi görüyor. Bu ilginin peşi sıra ister Android cep telefonlarında isterseniz de Android tabletler de çizim yapabileceğiniz Android için en güzel çizim uygulaması seçenekleri yer alıyor.

En yeterli Android çizim uygulamaları

Android ortamına dahili olan bir çizim uygulaması bulunmuyor. Bunun için Android aygıtlarda çizim yapmak için Google Play üzerinden uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu yazımızda işinize yarayacak çizim uygulamalarını hazırladık.

1. Sketchbook

Bu uygulama hem yaratıcı profesyoneller hem de yeni başlayanlar için epey uygundur. Sketchbook, altı karıştırma modu ve 3 adede kadar farklı katmanları olan özelleştirilebilir fırçayla sizlere sunuluyor. Uygulama içi satın alma özelliği sayesinde 160’ın üzerinde fırça çeşidine sahip olabilirsiniz. Birebir vakitte profesyonel bireyler için sürümü yükseltebilmeniz mümkündür.

2. PaperColor

PaperColor, gerçek hayattaki çizim tecrübesini olabildiğince yakından taklit etmeyi maksatlar. Farklı fırça tipleri, cetveller silgiler vb. gerekli özellikleri size sunar. Birebir vakitte metin, özel kapak ve grafik araçları ekleme üzere özellikler de yer alıyor. Yeni başlayan bireyler için epeyce ülkü uygulamalar ortasında bu uygulama vardır.

3. ArtFlow

ArtFlow hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun bir Android çizim uygulamasıdır. 70’den fazla fırça ve aracın yanı sıra yineleme ve geri alma özelliklerini de içeriyor. Kameradan ve galeriden imgeleri de içeri aktarmanız mümkündür. Ayrıyeten PSD, PNG ya da JPEG belgelerine da aktarabilirsiniz.

4. Ibis Paint X

Ibis Paint, pek çok eğlenceli bilhassa birlikte gelir. Ayırt edici özelliklerinden biri de size çizim yaparken ekranınızı kaydetme imkanı vermesidir. Bununla birlikte çizim sürecinizi yayınlayabilmeniz de mümkündür.

5. MediBang Paint

Bu uygulama, çizgi roman sanatkarları için kusursuz olan bir dijital fotoğraf ve çizgi oluşturma uygulamasıdır. 100’den fazla fiyatsız fırça, tonlar, dokular ve art planlarla sizlere çizgi roman oluşturma aracı sunar. Uygulamanın tüm özellikleri, uygulama içi satın alma olmadan fiyatsız bir biçimde kullanılabiliyor.

6. Concepts

Çeşitli araçlarıyla Concepts, daha profesyonel kullanıcılara yöneliktir. Uygulamanın fiyatsız sürümü, sonsuz tuval, vektör fırça araçları, beş katmanlı dayanağı ve daha ziyadesiyle birlikte geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu