Mobil

AirPods Pro 2 ayrıntılandı: Kayıpsız ses, yeni tasarım ve daha fazlası

TFI Securities analisti Ming-Chi Kuo, ikinci jenerasyon Apple AirPods Pro hakkında yeni ayrıntılar paylaştı. Yatırımcılara yönelik son raporunda öngörülerini kaleme alan Kuo’ya nazaran kablosuz kulaklık 2022’nin dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Tecrübeli analist, Apple AirPods Pro 2‘nin büsbütün yeni bir dizayna sahip olacağını ve evvelki modellere benzemeyeceğini söylüyor. Kablosuz kulaklığın geçen yıl çıkış yapan Beats Fit Pro‘ya (aşağıda) emsal bir görünüm sunacağına yönelik argümanlar var.

Kayıpsız ses (ALAC) takviyesi

Ming-Chi Kuo raporunda, AirPods Pro 2’nin Apple Lossless Audio Codec (ALAC) takviyesi ile geleceğini yani kayıpsız ses sunacağını da belirtiyor. Tabi bunun için Bluetooth teknolojisindeki sınırlamaları aşmak gerekecek. Bu yüzden Apple’ın mevcut hiçbir kablosuz kulaklığı kayıpsız ses tecrübesi sağlayamıyor.

AirPods Pro 2 ile ilgili ayrıntılar bununla sonlu değil. Şarj kutusunun pozisyonunu belirtmek için ses çıkartabileceği söz ediliyor. Yani kaybolması durumunda daha kolay bulunacak. AirPods Pro 2’ye yönelik talebin yüksek olacağı da beklentiler ortasında.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu