BilimTeknoloji

ABD senatörü, tabandan Bitcoin (BTC) aldı

Kripto para bölümü birçok alanda kendisini yer bulurken, yatırımcı kitlesi süratle büyümeye devam ediyor. O denli ki yakın vakitte yapılan yeni mali açıklamalara nazaran, Senatör Ted Cruz’un son düşüş sırasında Bitcoin alımı yaptığı görülüyor.

ABD Senatosu Mali Bildirimler Raporu’na nazaran , ABD Senatörü Ted Cruz’un 15.001 dolar ile 50.000 dolar ortasında bir Bitcoin (BTC) satın almış olduğu belirtiliyor. Satın alma sürecinde aracı olarak River Finance’i kullanan Cruz, satın alım tarihine baktığımızda ise (25 Ocak) 37.000 dolardan alım yapmış durumda.

Müzik odaklı NFT satışına büyük darbe

3 sa. evvel eklendi

Öteki taraftan Cruz son aylarda kriptoları ve madencileri savunması ile de dikkat çekiyor. O denli ki Cruz, kısa bir mühlet evvel katıldığı Texas Blockchain Zirvesi’nde Bitcoin madenciliği hakkında konuşmuş, Bitcoin madenciliği ile ilgili olan birtakım problemlere yenilikçi tahliller önermişti.

Son olarak haberimizin yazımı prestijiyle CoinMarketCap bilgilerine nazaran Bitcoin’in (BTC) 41.445 dolardan alıcı bulduğunu belirtmemizde yarar var.
 

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • ABD Senatörü Ted Cruz, Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yaptı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu