Sosyal Medya

YouTube’dan indirimli “yıllık abonelik” müjdesi!

Dünyanın en büyük içerik platformlarından birisi olan YouTube, kullanıcılarına daha düzgün hizmet verebilmek ismine devir periyot yenilikler getiriyor. Kullanışlı arayüzü ve ağır içeriğiyle de kullanıcıların en büyük tercihi olan platform, abonelerine bu defa de fiyatlı üyeliklerde ödeme kolaylığı sunmak için kolları sıvadı.

Yıllık Aboneliklerde son indirim günü 23 Ocak

YouTube, yeni Premium abonelik fiyatlarını açıkladı. Platform, birinci kere yıllık abonelik fiyatlandırma hizmetini sundu. Ayrıyeten makul ülkelerde 23 Ocak’a kadar özel indirim bulunuyor. ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Rusya, Türkiye, Almanya, Tayland, Hindistan ve Japonya’da bu tarihe kadar ülkelere özel sunulan indirimli yıllık abonelikler geçerli olacak.

Özel yıllık abonelik teklifinden Türkiye de yararlanıyor. YouTube, 23 Ocak tarihine kadar yıllık abonelik fiyatını 152,99 tl olarak belirledi. Platform, teklifleri hem yeni hem de mevcut kullanıcılar için geçerli kılıyor. Platformun aylık abonelik fiyatlandırması ise 16,99 tl olarak sunuluyor. Bu abonelikte öncelikle birinci ay fiyatsız deneme müddeti veriliyor.

YouTube Premiumda aile programı kullanmak isteyen kullanıcıların aylık olarak 25,99 tl fiyat vermeleri gerekiyor. Bu üyelik kapsamında da birinci ay fiyatsız olup, 5 şahsa kadar kullanıcı sayısı kabul ediliyor. Son olarak öğrenci programı kapsamında uygun kullanıcılar yeniden birinci ay fiyatsız olarak 9,99 tl aylık ödeme fiyatı ile platformun içeriklerinden faydalanabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu