İnternet

WhatsApp yöneticisi iPad uygulaması yapmak istediklerini belirtti

En tanınan iletileşme uygulamalarından olan WhatsApp, iOS ve Android’teki muvaffakiyetinin akabinde tarayıcı üzerinde de kullanım sağlamıştı. Daha sonra masaüstü uygulamaları da getiren WhatsApp, hem masaüstü hem de tarayıcı üzerinden verdiği servisi her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Fakat iPad kullanıcıları uzun vakittir WhatsApp dayanağı bekliyor.

iPad için WhatsApp gerçek olabilir

The Verge ile röportaj yapan Meta’da WhatsApp yöneticisi Will Cathcart, şirketin bir noktada iPad uygulaması çıkartmak istediğini belirtti. Cathcart, röportaj sırasında geliştirme süreci hakkında bilgi vermedi lakin insanların iPad için WhatsApp istediğinin farkında olduklarını ve bunu gerçekleştirmek istediklerini belirtti. Ayrıyeten Cathcart, WhatsApp’ın çoklu aygıt takviyesinin bu istikamette kıymetli bir adım olduğunu belirtti. Çoklu aygıt takviyesine değer verdiklerini belirten Cathcart, bu teknolojinin iPad için WhatsApp’ın temeline güç verebileceğini belirtti.

iPad için Whatsapp şimdi katılaşmış değil fakat Meta’nın çoklu aygıt dayanağı konusunda yaptığı geliştirmeler sürecinde bu hususta daha çok bilgi alabiliriz. Instagram grubu hala iPad için Instagram geliştirmeyi redderken WhatsApp kadrosunun bu mevzuda olumlu olduğunu bilmek iPad kullanıcılarını biraz rahatlatacaktır.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • iPad için WhatsApp gerçek olabilir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu