Oyun

Warzone 2 sunucu meseleleri oyuncuları bezdiriyor

 
Geliştirici ekip Infinity Ward, yeni bir gönderiyle bir arada Warzone 2 ve Çağdaş Warfare 2 oyuncularının oyun tecrübesine gölge düşüren sunucu meselelerini araştırdığını açıkladı. Dextero (haber kaynağı) tarafından belirttiği üzere konsol ve PC oyuncuları, 12 Nisan’da yayınlanan 3. dönemden bu yana çeşitli sunucu problemlerinden muzdarip.
 
Sunucu meseleleri oyuncuları bezdiriyor 
 
 
 
Warzone 2 ve Çağdaş Warfare 2’de yer alan sunucu meseleleri oyuncuları bezdiren cinsten. Bu sunucu sıkıntıları sebebiyle oyun içerisinde attığınız mermiler düşmanı bulamıyor, çeşitli gecikmeler yaşanıyor ve bu da oyun tecrübesini değerli ölçüde baltalıyor. 3. dönem başlangıcıyla bir arada ortaya çıkan bu durum üzerinde şu anda geliştirici grup uğraşıyor.
 
Call of Duty topluluğunda yer alan oyuncular ve üyeler geçtiğimiz haftalarda bu sunucu problemlerine bir an evvel el atılması gerektiğine dikkat çekti. Bu ihtarlar ve geri bildirimler üzerine takım 20 Nisan prestijiyle bu mevzu üzerinde çalıştığını açıkladı. 
 
Resmi Call of Duty hesabı üzerinden yayınlanan Twitter gönderisinde: “Sunucuyla ilgili meselelere ait raporları araştırıyor ve bunları çözmek için etkin olarak çalışıyoruz” ifadelerin yer alıyor.
 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu