Oyun

Ubisoft, Battle Royale Oyunu Hyper Scape’i Tarihe Gömeceğini Açıkladı!

Ubisoft, 2022 için tekrar yapılanmaya gidiyor ve elindeki varlıklar ile yapmak istediklerini gözden geçiriyor. Bunun sonucunda de el oyalayan lakin karşılığında getirisi olmayan projeleri iptal etmeye karar vermiş üzere. Çünkü şirket, Hyper Scape’i sonlandıracağını duyurdu. Ayrıyeten şirket Watch Dogs: Legion için daha fazla geliştirmede de bulunmayacak.

Hyper Scape, Ubisoft’un Battle Royale formatındaki oyunlarından biriydi. Lakin 12 Temmuz 2020 yılında oyunculara sunulan Hyper Scape görünüşe nazaran çok fazla oyuncu kitlesine ulaşamamış olacak ki, şirket birinci deva olarak bu oyunu sonlandırmaya başvurmuş.

Yeni periyotta geliştirme takımlarından yeni oyunlarda yararlanmayı düşünen Ubisoft, hususla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyled: “Hyper Scape’i geliştirmeye son vermek ve 28 Nisan itibariyle kapatma kararı almak zorunda kaldık. Dikey platformda, yakın uzaklıklı ve süratli tempolu bir FPS tecrübesi yaratmak için çıktığımız yolda, oyun severlerin bize katıldıkları için son derece minnettarız. Bu oyundan öğrendiklerimizi gelecekteki eserlerimize aktaracağız.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu