Oyun

Thunder Tier One Artık Steam Üzerinden Satın Alınabilir

Krafton, Inc.’in katkılarıyla yayınlanan ve top-down taktiksel bir nişancı oyunu olan Thunder Tier One, artık Steam üzerinden satın alınabilir. Oyunun perakende satış fiyatı 99.00?’dir ve oyunseverler oyunun çıkış fragmanını buradan izleyebilirler.

Thunder Tier One, askeri taktik ve stratejiye ilgi duyan oyunculara hitap edecek. Oyuncular, kurgusal Doğu Avrupa ülkesi Salobia’da tehlikeli bir terörist ağını durdurmak için savaşan özel harekat grubuna öncülük edecekler. Oyun, 4 oyunculu co-op, çevrimiçi PVP yahut AI kadro arkadaşlarıyla solo olarak oynanabilen dokuz vazife öyküsüne dayalı bir senaryo içeriyor. Oyuncular ayrıyeten Exfil, Advance & Secure, Domination ve Deathmatch isimli dört farklı modun keyfini çıkaracaklar.

Exfil, saldıran grubun belli bir mühlet içinde bir paketi çıkarmakla misyonlu olduğu ve savunan ekibin mümkün olan her yolu deneyerek bunu yapmasını engellemesi gereken bir 4v4 moddur. Yeniden bir 4v4 oyun modu olan Advance & Secure‘da, kadrolar birkaç kısım boyunca savaşmak ve zafer kazanmak için baş başa gayret ediyorlar. Domination, birtakım denetim noktalarını oyuncuların ele geçirdiği, patlayıcıları etkisiz hale getirdiği ve karşı akınlara karşı savunduğu ve en fazla dört oyuncunun vakte karşı yarıştığı bir PVE modudur. Son olarak, Deathmatch, sekiz iştirakçiye kadar destekleyen klasik bir moddur.

Thunder Tier One gerçekçiliğiyle öne çıkıyor; oyunun geliştiricileri silah kullanımı, namlu çıkış suratı ve cephane tartısı üzere küçük ayrıntıların oyuncuların muvaffakiyetini önemli formda etkileyebileceği bir cihan tasarlama konusunda tutkuluydu. Oyun ilerleyen devirde modlamaya da açık olacak ve bu oyunseverlerin kendi karakterlerini, haritalarını, vazifelerini, oyun modlarını, silahlarını ve daha fazlasını yapmalarına imkan tanıyacak.

Thunder Tier One Kreatif Yöneticisi Pawel Smolewski, “Thunder Tier One benim ve arkadaşlarımın oynayıp yeni fikirleri deneyebileceği ferdî bir proje olarak başladı. Artık oyuncuların keyif alacağı, tamamlanmış bir oyuna dönüşmesi nitekim heyecan veriyor. Bu ufak Thunder Tier One takımı büsbütün, oyunu hayata geçirmeye odaklandı. Bu çeşide ve de kitlesine yeni bir tecrübe sunmamıza yardımcı olan KRAFTON’a dayanağı için minnettarız. Artık topluluğumuzun Salobia’ya giriş yapmasını ve yarattığımız cihanı deneyimlemesini sabırsızlıkla bekliyoruz.” diyerek fikirlerini lisana getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu