Oyun

The Last of Us Part 1 PC Sürümü Çıktı! İşte Last of Us Part 1 PC’yi İndirebileceğiniz Yerler ve Fiyatı!

PlayStation’ın oyuncular tarafından çok sevilen oyunu The Last of Us Part 1, uzun bir bekleyiş akabinde sonunda PC oyuncuları için piyasaya çıktı. Oyunun PlayStation platformunun akabinde PC platformunda da büyük sükse yapması bekleniyor. Elbette bunda son devirde HBO’nun imzasıyla yayınlanan The Last of Us dizisinin de katkısı bir oldukça büyük. Sony PlayStation imzalı Last of Us Part, bu yıl içinde dizi uyarlamasıyla büyük yankı uyandırdı ve HBO’nun The Last of Us’ı 2’inci dönem için onaylaması kimse için sürpriz olmadı.

Dizinin birinci döneminde birinci oyunun, yani The Last of Us Part 1’i görmüş ve 2’inci dönem için şimdiden nefeslerimizi tutmuşken, dizinin 2’inci dönemini beklerken oyuncular The Last of Us Part 1’in PC versiyonuyla heyecanlarını bir nebze de olsa dizginleyebilecekler.

The Last of Us Part 1, PlayStation 3 için piyasaya çıktığında incelemesini ve daha sonra gelen Last of Us Part 2‘nin incelemesini sizlerle paylaşmıştık. Çabucak aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz. The Last of Us Part 1’in PC versiyonu kuşkusuz çok daha âlâ bir görsellikle birlikte geliyor. Ayrıyeten düzeltilmiş ve yer yer değişikliklere uğramış bir oyun haline gelmiş. Kuşkusuz öykü bakımından tıpkı oyun ile karşılaşıyoruz.

The Last of Us Part 1’in daha evvel PlayStation platformu için yapılan Remake sürümünün akabinde PC’ye de sunulması kuşkusuz oyunu oynamak için fırsat kollayan PC oyuncularını sevindirecektir. The Last of Us Part 1’i şu an Steam üzerinden ve Epic Games üzerinden 599 TL‘ye satın alabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu