Mobil

Samsung, Galaxy Unpacked aktifliğini dev ekranlarda duyuruyor

Samsung‘un çabucak hemen her yıl düzenlediği Galaxy Unpacked aktifliği bu yıl 9 Şubat’ta gerçekleşecek. Aktiflik kapsamında birçok yeni modelini tanıacak olan Samsung, aktifliğini online olarak duyurmuştu. Artık ise Samsung’un yeni aktifliği kentin dört bir yanında büyük ekranlarda sergileniyor.

Exynos 2200 Galaxy S22 Ultra vs Snapdragon 8Gen1 Galaxy S22 Ultra

21 sa. evvel eklendi

Galaxy Unpacked devasa ekranlarla duyuruluyor

Samsung’un bu yıl en çok konuşulan aygıtlarının tanıtılacağı Galaxy Unpacked aktifliği, 3D kaplanlarda kentin en büyük ekranlarında duyuruluyor. ‘Tiger in the City’ kampanyası ile Londra, Dubai, Kuala Lumpur, Seul ve New York’da Galaxy Unpacked aktifliğini tanıtan Samsung, kentteki imgeyi YouTube kanalından da paylaştı.

Samsung Galaxy S22 ailesi bünyesinde Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra modellerini Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak olan Samsung, yeni tablet modellerini içerisinde barındıran Galaxy Tab S8 ailesini de tekrar tıpkı aktiflikte tanıtacak. 120Hz yenileme suratına sahip ekranlarla 9 Şubat‘ta karşımıza çıkacak olan Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra‘da aktifliğin bir modülü olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Galaxy Unpacked aktifliğini dev ekranlarda duyuruyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu