Mobil

HUAWEİ WATCH D’nin kullanım kılavuzu görüntüsü sızdırıldı!

Teknolojik eserleriyle yarattığı ekosistemi büyütmeyi hedefleyen Huawei, yeni akıllı saati Watch D‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tanıtım aktifliği yaklaştıkça sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Artık de 23 Aralık’ta çıkması beklenen akıllı saatin kullanım kılavuzu görüntüsü sızdırıldı.

İşte kullanım kılavuzu görüntüsü ve teknik özellikleri!

Huawei Watch D‘ye ilişkin sızdırılan kullanım kılavuzu görüntüsü, akıllı saate dair bilgileri gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Daha evvel de aktarılan bilgiler ışında aygıtın bilhassa kullanıcı sıhhatini yakından takip edeceği biliniyordu. Görüntü, akıllı saatin tansiyonu nasıl ölçtüğünü ve öbür kıymetli ayrıntıları gün yüzüne çıkardı.

Huawei Watch D kullanıcı kılavuzu görüntüsünde dikkat çeken bir başka özellik ise, yakında çıkacak olan akıllı saatin kan basıncını ölçen bir hava yastığına sahip olması. Ayrıca, kan basıncı izleme fonksiyonunu desteklemek için hava yastığını Saat D’ye bağlayan küçük bir pim bulunuyor. Ama bu pimin kullanıcıya nazaran ayarlanması gerekiyor. Kullanıcı, hava yastığının ve kayışın boyutuna uyması için bilek etrafının ölçümlerini yaptırması gerekiyor.

Akıllı saat ile kan basıncını ölçmek için aygıtın fizikî düğmesine iki kere dokunmak kâfi olacak. Tansiyon ölçümü sırasında ekranda bir sayaç beliriyor. Ayrıyeten, avuç içleri omuzdayken bileği kalp düzeyinde tutmak ve başka ellerini dirseği desteklemek için kullanmak ölçüm sırasında hakikat sonucu alabilmek ismine çok değerli.

Huawei Watch D hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu